Kimdir?Ünlüler

Çılgın Dondurmacı Mehmet Dinç Kimdir?

TikTok ve Youtube'da milyonların takip ettiği Çılgın Dondurmacı kimdir? Bu yazımızda sosyal medyanın bizlerle buluşturduğu Mehmet Dinç hakkında bilgi vereceğiz.

istanbul temizlik şirketi

Sosyal medya her yönüyle insanları etkilemeye devam ediyor. Son zamanlarda fenomen sayısında meydana gelen artışlar ile birlikte bunu daha net bir şekilde görebiliyoruz. Birçok fenomen kendine tarz davranışları ve dikkat çekici yönleriyle sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekiyor. Bu yazımızda sosyal medyanın bizlerle buluşturduğu Mehmet Dinç hakkında bilgi vereceğiz.

Mehmet Dinç Kimdir?

Mehmet Dinç Kimdir?

Mehmet Dinç Antalya’daki yaptığı paylaşımlar il tanınmış bir sosyal medya fenomenidir. Mehmet dinç Antalya’nın çeşitli noktalarında yaptığı müzikli ve Maraş dondurmalı videolar ile aklımıza kazınmış durumda. Çılgın danslar ile işini devam eden ünlü dondurmacı dondurmanın mevsimi yoktur, dansı vardır şeklindeki sloganıyla insanların dikkatini çekmiş durumda.

Mehmet Dinç 2004 yılında MKÜ İşletme Enformatiği alanından mezun olmuştur. Herhangi bir dans eğitimi vs. olmayan Mehmet dinç şuan dondurma satışı yaparak geçimini sağlıyor. İnsanlar onu dondurmalarının yanı sıra dansının keyifli olmasından dolayı tercih ediyor. Pek çok kişi klasik Maraş dondurmaları gösterilerinin yerine Mehmet Dinç’in danslarıyla servis ettiği Maraş dondurmalarını tüketmeyi tercih ediyor.

Mehmet Dinç ve Sosyal Medya

Mehmet Dinç ve Sosyal Medya

Mehmet Dinç birçok sosyal medya fenomeni gibi sosyal medyayı etkili bir şekilde kullanan isimlerden. Fenomen Mehmet Dinç Youtube üzerinde 450 bin takipçi ve 60 milyon kadar izlemeye, İnstagram üzerinde 362 bin takipçiye ve Tiktok üzerinde 8 milyon takipçiye sahiptir. Sosyal medyayı oldukça etkili bir şekilde kullanan bu isim büyümesini sosyal medyaya borçlu diyebiliriz.

Mehmet Dinç sosyal medya üzerinde tanınmadan önce mesleğine aynı şekilde devam ediyordu. Mehmet uzun bir zamandır standında lezzetli Maraş dondurmalarını keyifli bir şekilde müşterilerine sunuyordu. Mehmet Dinç bu süreçte yalnızca dondurma satışı yapmıyordu aynı zamanda yaptığı keyifli ve çılgın dansları video kaydına alarak sosyal medya hesaplarında paylaşıyordu. Bu süreç ta ki Mehmet Dinç’in fenomenliğe ilk adım atışına kadar devam etmişti. İnsanların keyifli paylaşımlardan hoşlanmaları Mehmet Dinç’in fenomen olmasına yardımcı oldu. Neşeli dondurmacı halen Antalya içerisinde çılgın dansları ile Maraş dondurması satmaya devam ediyor. Dileyen satış yaptığı yere giderek dileyen sosyal medya hesaplarını ziyaret ederek çılgın dondurmacının danslarına tanıklık edebilmektedir.

Çılgın Dondurmacı Mehmet Dinç sosyal medya hesapları

YouTube kanalı

Instagram hesabı

@cilgindondurmaci_

[tiktok-feed id=”1″]

İlginiz Çekebilir

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu