EDİTÖR BAŞVURU
Kimdir?Listeler

Serkan Yetkin Kimdir?

Serkan Yetkin Kimdir? Serkan Yetkin Evli mi? Serkan Yetkin Ne İş Yapıyor? Serkan Yetkin kısaca kariyeri hakkında merak ettiklerinizi sitemizde bulabilirsiniz.

TRT Spor çatısı altında yönettiği canlı yayınlar ve maç anlatımları ile dikkat çeken spikerlerimizden birisidir. 1981 yılında dünyaya gelen isim İstanbul doğumludur. TRT’ye geçmeden önce uzun bir süre Akşam Gazetesi çatısı altında köşe yazarlığı yapmıştır. Bunun ardından ise belirli kanallarda çalışma yapmıştır. 2001 ile 2004 yılları arasında 3 yıl boyunca CNN Türk’de çalışmıştır. Ardından 2004 ile 2012 yıllarında ise 8 yıl boyunca FB TV’de çalışmıştır. Kanalın ilerlemesinde belirli bir seviyeye gelmesinde çok önemli bir rol oynamıştır. Burada ki başarılı grafiği sayesinde 2012 yılında ise TRT’ye geçiş yapan isim hala bu kurum çatısı altında çalışmaya devam etmiştir.

Serkan Yetkin Kimdir?

TRT Spor ve TRT 1 ekranlarında yayınlanan Spor Manşet programında sunuculuk yapmaktadır. Programı yönettikleri Cem Dizdar ile birlikte başarılı bir grafik çizerek izleyenlerin taktirini toplamayı başarmıştır. İstanbul doğumlu olsa da sunucunun aslen Erzincan’lı olduğunu ekleyelim. Başarılı isim aynı zamanda TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan 2018 Dünya kupasında yer alan spikerlerden birisidir. Bu turnuva da birçok maçı başarılı bir şekilde anlatmıştır. Bunun yanı sıra sosyal medya üzerinden yapmış olduğu paylaşımlarla da dikkat çekmiştir.

Originally posted 2021-11-19 09:48:36.

İlginiz Çekebilir

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu