EDİTÖR BAŞVURU
Kimdir?Ünlüler

TikTok Fenomeni Veysel Çelik Kimdir?

Sosyal medya sayesinde her gün yeni fenomenler ortaya çıkıyor. Bu yazımızda yeni fenomenlerden biri olan Veysel Çelik Hakkında bilgi vereceğiz.

Sosyal medya günümüzde yeni yeni kavramların ortaya çıkmasına neden oldu. Bunlardan biri de fenomenlik olarak bilinen, sosyal medya kullanıcılarının ünlülüğünü açıklayan kavramdır. Bazı sosyal medya kullanıcıları farklı bir yol sergileyerek davranışlarıyla, paylaşımlarıyla ve kişiliği ile insanların dikkatini çekip fenomen oluyor. Bu yazımızda yeni fenomenlerden biri olan Veysel Çelik Hakkında bilgi vereceğiz.

Veysel Çelik Kimdir?

Veysel Çelik Asena Çelik ile evli olan bir sosyal medya fenomenidir. Son zamanlarda yaptığı paylaşımlar ile isminden sıkça bahsettiren Veysel Çelik hakkında çok detaylı bir bilgiye sahip değiliz. Yaşı, kilosu ve boyu dışında bildiğimiz kadarıyla Veysel Çelik sosyal medya ile ilgilenen bir kişidir. Zaten Veysel Çelik’in isminin çok duyulmasının sebeplerinden biri de budur.

Sosyal medyanın son yıllarda bizlerle birleştirdiği isimlerden biri de Veysel Çelik olmuştur. Veysel Çelik aktif olarak TikTok ve İnstagram gibi sosyal medya mecralarını kullanmaktadır. Milyonlarca kişi tarafından takip edilen bu hesaplar milyonlarca kişi tarafından erişim almaktadır.

Veysel Çelik Kimdir?

Veysel Çelik Kimle Evli?

Veysel Çelik hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de kiminle evli olduğudur. Veysel Çelik Asena Çelik isminde farklı bir fenomen ile evlidir. 1997 doğumlu genç fenomen tıpkı Veysel Çelik’in yaptığı gibi sosyal medya üzerinden takipçileri ile etkileşime giriyor. Genç fenomenin İnstagram hesabında 270 takipçisi varken TikTok hesabında ise 2.2 milyon takipçisi vardır. Her geçen gün artan bu sayılar ile birlikte bu çift sosyal medya fenomenleri arasında hızlı bir yükseliş gösteriyor.

Veysel Çelik ve Sosyal Medya

Veysel Çelik ve Sosyal Medya

Veysel Çelik diğer birçok fenomen gibi ismini sosyal medya platformları sayesinde duyurmuştur. Veysel Çelik İnstagram üzerinde @veyselasenacelik kullanıcı adı ile gönderi paylaşmakta. Yaklaşık 100 bin takipçisi olan Veysel Çelik İnstagram hesabına kendisinin ve eşinin fotoğraflarını ve çektiği kısa videolarının paylaşımını yapıyor.

Veysel Çelik aynı zamanda bir TikTok kullanıcısıdır. Veysel Çelik aktif olarak TikTok üzerinde 230 bin takipçiye sahiptir. Aynı zamanda yaklaşık 9 milyon beğenisi olan Veysel Çelik TikTok platformunun en aktif sayfalarından birine sahiptir. Veysel Çelik TikTok içerisinde çeşitli videolar ile popülerliğini bir üst seviyeye çıkarmaya çalışıyor diyebiliriz.

TiKTok Hesabı

[tiktok-feed id=”3″]

İlginiz Çekebilir

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma [email protected] mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Bende tiktok fenomeni olsam mı acaba diye düşünüyorum ama sergileyeceğim pek bi özellik yok.
    Tiktoker olma sırları
    Diye de araştırma yaptım ama nafile. Bilen arkadaşlarımız varsa bana yardımcı olabilir mi acaba?
    Şimdiden teşekkürler 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu