EDİTÖR BAŞVURU
Kimdir?Listeler

Johnny Depp Hakkında 8 İlginç Bilgi

Tüm dünyanın en sevdiği oyunculardan birisi olan Hollywood yıldızı Johnny Depp hakkında belki de daha önce duymadığınız 8 ilginç bilgi.

Tüm dünyanın en sevdiği oyunculardan birisi olan Hollywood yıldızı Johnny Depp hakkında belki de daha önce duymadığınız 8 ilginç bilgiyi sizin için hazırladık. Son zamanlarda gündeme oyunculuğu ile gelmese de gerçekten ilginç bir kişilik.

İşte o bilgiler;

Henüz 13 yaşına girmeden başlayan uyuşturucu merakı yüzünden birçok uyuşturucu türünün denemiş ve bağımlı hale gelip uzun uğraşlar sonucunda hayatına giren sevgilisi için hayattan en çok zevk aldığı bir de o kadar da pişman olduğu uyuşturucuyu bırakmıştır.

Çok kıskanç Hatta gereğinden kıskanç yapısı yüzünden gençliğinden beri kız arkadaşlarının en büyük dertlerinden birisi olan kıskançlık yüzünden çok şiddetli tartışmalara maruz kalmıştır. İşin kötü tarafı Kendisi de bu huyunun farkında fakat Ne Fayda…

Neo rolünü beğenmemiş Yani X Man filmindeki Neo rolü için ilk o aklına gelmiş fakat bu teklifi elinin tersiyle itip rolü beğenmediğin söylemiştir.

Artistlerin en büyük Tutkusu olan dövme tutkusuna O da kapılmış ve bize göre dövmeler en çok ona yakışıyor… En anlamlı dövmeleri Sağ kolunda oğlunun göğsünde ise kızının isimleri yer alıyor. Çok anlamlı olan dövmeler…

Hayat koşulları onu oyuncu yapmıştır. Aslında en büyük Tutkusu olan müziktir Hatta önceden bir müzik grubu vardı. Ev kirasını ödeyemediği için cebinde sigara alacak parası olmadığı için mecburen oyunculuk yapmak zorunda kalmıştır. Oyunculuğa başlaması Onun için oldukça iyi olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

Johnny Depp

Sadece bir oyuncu değil en seksi oyuncudur. En ünlü magazin dergilerinden birisi olan People dergisinin onayı ile People dergisinde dünyanın en seksi erkek oyuncu seçilmiştir.

Hayranları ona büyük ilgi duyuyor. Dünyadaki en çok hayranı bulunan Johnny Deep üç kez artarda hayranlarına en çok imza veren oyuncusu olmuştur ve hayranlarına çok büyük ilgi göstermektedir.

Bir Hayli utangaç olan ve Oyunculuktan tamamen role bürünen Johnny Depp her profesyonel oyuncunun yapması gereken işi Tabii ki de yapıyor. Fakat oynadı rolü kendisi görmek istemiyor oynadığı filmlerin galasına dahi gitmiyor.

Filmleri, hayat hikayesi ve hakkında bütün bilgiler için : https://tr.wikipedia.org/wiki/Johnny_Depp adresini ziyaret edebilirsiniz.

Originally posted 2021-11-19 09:55:38.

İlginiz Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu