EDİTÖR BAŞVURU
Sinema

Yeni Netflix filmi 6 Underground ilk fragman yayınlandı

Ryan Reynolds’ın baş rollerinde oynadığı Netflix’in yeni orijinal filmi 6 Underground’un ilk fragmanı yayınlandı. 6 Underground filmi 150 milyon dolarlık bütçesiyle Netflix’in en pahalı orijinal içeriği olacak.

Bazı orijinal içerikleri tepki alsa da Netflix Orijinal içeriklerine yaptığı yatırımlara son gaz devam ediyor. Netflix’in yeni filmi 6 Underground ise izleyenleri aksiyona doyurmayı başaracak gibi gözüküyor. Filmin başrolünde Ryan Reynolds yer alırken, konu olarak ise görevimiz tehlike ve hızlı ve öfkeli filmlerinin birleşmiş hali gibi gözüküyor. Baştan sona aksiyon dolu sahnelerin yer aldığı fragman izleyicilerden tam not aldı.

 

Filmin yönetmen koltuğunda Michael Bay otururken, yönetmenin daha önce yönettiği filmlere bakıldığında ise aksiyon olayını biraz abarttığını söylemek mümkün. Filmin fragmanını izlediğimizde ise  yönetmen karakterini bu filme de yansıttığını söyleyebiliriz. Fragmanda başta sona araba kazaları, patlamalar, silahlar, teknoloji ve dövüş sahneleri yer alacak.

6 Undergroun filminin oyuncu kadrosunda ise Ryan Reynolds  ile birlikte, Mélanie Laurent (Inglorious Basterds), Payman Maadi (A Separation), Corey Hawkins (BlacKkKlansman), Adria Arjona (Triple Frontier), Manuel Garcia-Rulfo (Sicario: Day Of The Soldado), Ben Hardy (X-Men: Apocalypse) Lior Raz (Fauda) ve Dave Franco (Now You See Me)

Yukarıda da belirttiğimiz gibi 150 milyon dolar bütçe ile çekilen bu filmi izlemek için 13 Aralık 2019 tarihine kadar beklemeniz gerek.

İlginiz Çekebilir

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu