HaberlerListelerSinema

En İyi 9 Kötü Film Karakteri

1. DARTH VADER

DARTH VADER

Darth Vader, Star Wars film serisindeki en ünlü kötüdür. İyi bir adamken kötü bir karaktere büründü. Onun Star Wars serisinde 2 çocuğu var; Luke Skywalker and Prenses Leia Organa.

2. HANNIBAL LECTER

HANNIBAL LECTER

Hannibal Lecter, Kızıl Ejder ve Kuzuların Sessizliği filmlerinin yıldızıdır. O çok dahi bir doktor lakin aynı zamanda yamyam bir seri katildir. O benim muayene olmayacağım tek doktor olabilir.

3. AJAN SMITH

AJAN SMITH

Ajan Smith bir tür kötü adamdır. Huho Weaving tarafından oynanan bu karakter Matrix film serisinin içindeki tüm planları alt üst etme gibi bir amacı vardır.

4. JOKER

JOKER

Joker, tüm zamanların en kötü karakteri olarak kabuledilecek bir karakter olarak anılır. Batman’ın düşmanı olan Joker karakterlerini Bale ve Langer canlandırmaya başladığında heyecan doruğa çıktı.

5. MEGATRON

MEGATRON

Megatron, Transformers filminde kötülerin lideridir. Onun en büyük amacı dünyada insanlığı ortadan kaldırıp kendi yok olan dünyasını tekrar dünya üzerinde yeniden inşa etmektir. O her zaman, her zaman insanlığın refahını savunan Optimus Prime karşı savaş içindedir.

6. LORD VOLDEMORT

LORD VOLDEMORT

Onun büyü dünyasındaki en büyük güç olma ve büyü dünyasına hakim olma arzusu hiç bitmedi. Lord Voldemort‘un Harry Potter filmlerindeki yaşam amacı ise Harry Potter‘ı öldürmek olmuştur. Bu rol Ralph Fiennes tarafından canlandırılmıştır.

7. MAGNETO

MAGNETO

Ian McKellen, X-Men serisinde Magneto’nun olgun halini oynamıştır. Magneto insan ırkını devirerek mutantlardan saf bir ırk yaratmak istiyor. Profesör X’in arkadaşı olarak başladı. Ancak o insanların yoldaşlarına karşı yaptığı ihanetten ötürü diğer safa geçti.

8. KIZIL KRALİÇE

KIZIL KRALİÇE

Helena Bonham Carter, 2010’da Alice Harikalar Diyarında filminde Kızıl Kraliçe’nin başarılı bir tasvirini yapmıştır.

Alis’e Beyaz Kraliçe’yi tahtına geri getirmeyi sağlayacak kişi olduğu söylenir çünkü Kızıl Kraliçe tarafından kontrol edilen, Underland (Yeraltı) sakinlerine terör estirmekte olan Jabberwocky adındaki ejderha benzeri yaratığı öldürebilecek tek kişidir.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu