Faydalı Bilgiler

Veteriner Kliniği Yönetirken Hangi Bilgilerin Takibi Yapılmalıdır?

Veteriner kliniğinizi profesyonel şekilde yönetmek için dikkat etmeniz gereken pek çok detay bulunur. Veteriner bilgi kayıt prorgramı nedir?

istanbul temizlik şirketi

Veteriner kliniğinizi profesyonel şekilde yönetmek için dikkat etmeniz gereken pek çok detay bulunur. Bunlar arasında randevu, tedarikçi, alış satış, kasa hareketleri ve iletişim süreçlerine ilişkin işlemler yer alır. Kliniğinizin organizasyonel ve finansal faaliyetlerini kontrol altında tutmak, hasta sahiplerinin beklentilerini karşılamanızı sağlar. Ayrıca sürdürülebilirlik, yasal uyum, mali istikrar ve diğer konularda da önemli rol oynar. Daha pek çok avantajı beraberinde getiren veteriner klinik yönetimine ilişkin ayrıntıları öğrenerek hem kendinizi hem de hasta sahiplerini ve patili dostları mutlu edebilirsiniz.

Veteriner Klinik Yönetimi Yaparken Hangi Bilgileri Kayıt Altına Almalısınız?

Petlerin tedavi ve muayene süreçlerinin yürütüldüğü veteriner klinikleri, özenle yönetildiğinde hasta sahiplerinin üstün hizmet kalitesi arayışına cevap verebilir. Böylelikle operasyonel ve finansal adımlarınızı aksama yaşamadan atmaya devam edebilirsiniz. Bu hedeflere ulaşmak için veteriner klinik yönetiminde A’dan Z’ye tüm bilgileri kayıt almalısınız. Aşağıda kliniğinize dair kayıt altında tutmanız gereken detaylardan bazılarını görebilirsiniz.

  • Randevu bilgileri
  • İletişim verileri
  • Tedarikçi bilgileri
  • Kasa giriş çıkışları
  • Mevcut ürün stokları
  • Hastalara ait bilgiler

Veteriner klinik yönetiminde kullanılan bu bilgileri, fiziki belgelerle ya da geleneksel sistemler üzerinden kayıt altında tutmakta zorlanabilirsiniz. Bu noktada yardımınıza bulut tabanlı veteriner hasta takip programı koşar. BulutVet, kliniğinize ait verilere internet erişiminin olduğu her yerden ulaşmanızı sağlar. Ayrıca çok yönlü çözümleriyle randevu yönetiminden e-SMM kesmeye kadar pek çok işlemi kolayca yapma imkânı verir. Özetle veteriner kliniği yazılımı kullanmak, kayıtları kalıcı ve ulaşılabilir hâle getirmenizi mümkün kılar.

Veteriner Kliniği hakkında bilgiler

Randevularınızı Tek Bir Yerden Takip Ederken Mükemmel Planlama Yapın

Bulut tabanlı veteriner takip programı sayesinde randevularınızı tek bir yerden planlayabilirsiniz. Online randevu takibi, kliniğinizin organizasyonel süreçlerini düzenler. Hasta sahipleri, mobil uygulama üzerinden petleri için randevu talebinde bulunabilir. Bu uygulamalarda patili dostların bilgileri, muayene tarihi ve konusu gibi detaylar yer alır. Klinikler, randevu takviminden beklemede olan ve onaylanan talepleri görüntüleyebilir. Böylelikle veteriner kliniğinizin günlük, haftalık ve aylık planlamalarını kontrol altında tutabilirsiniz.

Hasta Bilgilerini Dijital Alanda Saklayarak Süreci Kolaylaştırın

Veteriner klinik yönetiminde bulut tabanlı programları kullanarak hasta bilgilerini, dijital alanda düzenleyebilir ve saklayabilirsiniz. Klinik yönetimi yazılımında petlerin tedavi ve laboratuvar sonuçları yer alır. Bu sonuçlara ilişkin görüntüleme, aktarma ve arşivleme gibi işlemleri pratik şekilde yapabilirsiniz. Medikal cihazlarla entegre çalışan veteriner programı, patili dostlara ait sonuçları doğrudan hasta sahiplerine iletme imkânı verir. Ayrıca söz konusu belgeleri uzun süre boyunca güvenle saklamaya ve gerektiğinde dijital arşiv üzerinden kontrol etmeye olanak tanır.

Evcil Hayvanların Aşı Takiplerini Yaparak Sahiplerini Bilgilendirin

Bulut tabanlı veteriner programı, petlerin aşı ve ilaç takiplerini  kolaylaştırır. Bu bilgilerin dijital yollarla izlenmesini ve saklanmasını sağlar. Tek panelden genel muayene, tıraş, ilaç ve aşı takip işlemlerini yönetmeniz mümkün olur. Veteriner ilaç takip sistemi ile patili dostların tedavi süreçleri aksamadan ilerleyebilir. Ayrıca otomatik ve toplu SMS gibi özellikler, kliniklerin hasta sahipleriyle iletişim içinde kalmasına yardım eder. Örneğin otomatik SMS işlevi sayesinde pet sahiplerine randevularını 1 gün önceden hatırlatabilirsiniz.

Tüm Bilgileri Bir Alanda Toplamanıza Yardımcı BulutVet ile Veteriner Kliniğinizi Öne Geçirin!

Randevu takibini, stok miktarını, muhasebe süreçlerini ve diğer faaliyetleri profesyonel biçimde yönetmek için BulutVet’ten destek alabilirsiniz. Bulut veteriner programı, kliniklerin mali ve operasyonel işlemlerini kolaylaştırır. Pet sahiplerine ise akıllı cihazları üzerinden randevu alabilecekleri bir hayvan takip uygulaması sağlar. Klinik yazılımı, küçükbaş ve büyükbaş hayvanların takibine yönelik bir çiftlik yönetimi modülü de sunar. Daha pek çok özelliği bir araya getiren BulutVet ile veteriner kliniğinizin bilgilerini aynı yere toplayabilir, tüm süreçlerinizi tek panelden yönetebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu