EDİTÖR BAŞVURU
Faydalı BilgilerListeler

Türkiye’nin en iyi webmaster forumları

Günümüzde birçok forum bulunuyor fakat bu forumların hepsinde güncel ve doğru bilgiler bulunmuyor. Güncel ve doğru bilgiler paylaşan ve web site sahiplerinin bilgilendiği ve sorunlarını çözdüğü çok az sayıda webmaster forumu bulunuyor bunları sizlerle paylaşacağız.

Webmaster forumlarında sadece bilgilenmekle kalmıyorsunuz. Web sitenize tanıtım yazısı alabilirsiniz veya satabilirsiniz, web sitenize tema satın alabilirsiniz veya sitenizin anahtar kelimesinde yükselmesi için web sitenize search engine optimization yani seo yaptırabilirsiniz. En çok ilgi gören kısımlardan biri ise güvenli bir şekilde web site satın alabilir veya satabilirsiniz. Anlayacağınız bu webmaster forumlarında sadece bilgilenmekle kalmıyorsunuz ticarette yapmış bulunuyorsunuz. Bir webmaster’ın aradığı her şeyin bulunduğu forumları sizlerle paylaşalım.

r10.net

r10.net

r10 Türkiye’nin en büyük ve en geniş çaplı webmaster forumlarının başında geliyor. r10.net forumuna her isteyen webmaster kayıt olamıyor. Kayıt olmanız için önceden üyeliği bulunan ve davetiye kodu olan bir üyenin size davetiye vermesi ve güncel olan bir web siteniz olması gerekiyor. Bu sayede forumda ticaret daha olumlu ve daha rahat gerçekleşiyor.

wmaraci.com

wmaraci.com

wmaraci.com güncel ve büyük webmaster forumlarından bir tanesidir. Wmaraci.com a üye olduğunuzda bilgilerinizin doğruluğu ile beraber yetkililerde uygun görürse üyeliğinizi onaylıyor. Kayıt olma sistemi davetiye ile olmasa da moderatörlerin ve forum yetkililerin herhangi bir ticarette olumsuzluğa izin vermemesi ticarete olumlu etki ediyor.

Türkiye’nin En İyi Webmaster Forumları listemiz bu kadar sadece 2 forum olması dikkatinizi çekmiş olabilir. Evet daha bir çok forum bulunmakta başta da belirttik. Fakat bizim tarafımızdan da aktif bir şekilde kullanılan ve hiç bir yanlış görmediğimiz bu forumları size önermek istedik.

İlginiz Çekebilir

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

8 Yorum

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu