Faydalı Bilgiler

En Güzel Davetiye Modelleri

Davetiye, düğün, sünnet, nişan vb. önemli organizasyonlarda en önemli şeylerden birisidir. Davetiye seçimi de bir o kadar zor iştir. Bu yazımızda size yardımcı olmaya çalıştık.

istanbul temizlik şirketi

Davetiyeler düğün, sünnet, toplantı, seminer, nişan ve açılış gibi etkinliklere insanları davet etmek için kullanılan mektuplardır. Bu mektuplar normal mektuplardan farklı olarak özel şekiller, tasarımlar ve fotoğraflardan oluşur ve genellikle kişiye özel olmayıp genel davet özelliğindedir.

Davetiyeler günümüzde daha çok düğün ve nişan gibi etkinliklerde kullanılır. Dünya evine girecek çiftler bu özel günlerinin en iyi şekilde geçmesini istediği gibi davetiye gibi özel detayların da en iyi şekilde seçilmesini istemektedir. Bunun için de düğün ve nişan hazırlığındaki çiftler en güzel davetiye modelleri arayışına girerek bu mutlu günlerini daha özel hale getirmek istemektedir.

Davetiye Modelleri Nelerdir?

Davetiye Modelleri Nelerdir?

Çiftler düğünün hemen öncesinde davetiyeleri belirlemek zorundadır. Bu davetiyeler düğünün konsepti ve çiftin iç dünyasını yansıtan niteliklerde olmaktadır. Örneğin sade bir düğün isteyen çiftler sade renklerden oluşan ve gösterişten uzak bir davetiye tasarımı beğenirken, gösterişli bir düğün isteyen çiftler oldukça canlı renklerden oluşan ve şık bir tasarımı olan davetiyeleri tercih ederler. Şuan moda olan ve çiftler tarafından sıkça kullanılan davetiye modelleri şu şekilde sıralanabilir;

  • Minimal sade davetiye
  • Kraft kağıtlı davetiye
  • Mühürlü davetiye
  • Nostalji retro davetiye
  • Püsküllü ve ipli davetiye
  • Şeffaf davetiye
  • Takvimli davetiye
  • Yaldızlı davetiye
  • Zarfsız davetiye gibi davetiye modelleri günümüzde en çok tercih edilen ve etkisini sürdüren davetiye modelleridir.

Davetiye Nereden Alınır?

Davetiye Nereden Alınır?

Dünya evine girecek çiftler düğün organizasyonunun baştan sona eksiksiz ve mükemmel olmasını isterler. Bu nedenle bu organizasyonların ilk aşamalarından biri olan davetiye seçimi bu çiftler için çok önemlidir. Çiftler kendi tarzlarını yansıtan davetiye belirledikten sonra bu davetiyeleri temin edecekleri yerleri aramaya başlarlar. Ancak burada dikkat edilmesi gereken bir nokta var ki o da davetiye alınacak firmanın kaliteli davetiyeler üretiyor olmasıdır. Beğenilen tasarımlar her ne kadar güzel ve şık olsa da kaliteli üretim yapmayan firmalardan alışveriş yapmak bu özel etkinliğin öncesinde sorunlar yaratabilir. Bu nedenle davetiye alacak firmanın davetiyelerde olması gereken yazım kuralları, kâğıt kalitesi, mürekkep kalitesi, genel tasarım ve en önemlisi ekonomik olması gibi önemli noktalara dikkat etmesi gerekmektedir. Bu noktada www.davetiye.market sitesi başta düğün sahipleri olmak üzere pek çok kişi için her tarzda davetiyeyi en kaliteli bir şekilde sağlama güvencesi sağlıyor. Web sitesini ziyaret ederek davetiye temin edebileceğiniz  gibi 0 850 302 35 04 numaralı Whatsapp hattından da kaliteli ve şık davetiyeler temin edebilirsiniz.

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu