Ekonomi ve Finans

Altın Vadeli İşlemleri Cuma Günü Yükselişte

istanbul temizlik şirketi

Investing.com’un verilerine göre, Altın Vadeli İşlemleri Cuma günü yükselişte. New York Ticaret Borsası’nın Comex bölümünde, Haziran ayı için %0,12 artarak onsu 2.000 Amerikan Doları’nı aştı.

Altın, seansın en yüksek seviyesi olan 2.000 Amerikan Doları’ndan işlem gördü. Değerli metal, 2.326,35 Amerikan Doları seviyesinde destek bulurken, 2.454,20 Amerikan Doları seviyesinde dirençle karşılaştı.

Dolar Endeksi Vadeli İşlemleri Arttı

Dolar Endeksi Vadeli İşlemleri, diğer altı majör para birimi karşısındaki performansına göre %0,02 artışla 105,02 seviyesinden işlem gördü.

Gümüş ve Bakır Fiyatları da Yükseldi

Comex’te, Gümüş Temmuz ayı için %0,45 artarak ons başına 30,59 Amerikan Doları seviyesinden işlem gördü. Bakır ise Temmuz ayı için %0,66 artarak libre başına 4,81 Amerikan Doları seviyesinden işlem gördü.

Yatırım dünyasında öne çıkmak ve kazancınızı artırmak için InvestingPro ile tanışın! Şimdi %20’ye varan indirimden faydalanmak için FIRSAT kupon kodunu kullanabilirsiniz. Kodu nasıl kullanacağınızdan emin değilseniz, adım adım gösteren videoyu izleyebilirsiniz. Sorularınız için destek birimine buradan ulaşabilirsiniz.

İlginiz Çekebilir

Mesut

Istanbul kazan ben kepçe...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu