Instagram takipçi satın al
Ekonomi ve FinansHaberler

Otoyol ve Köprü Geçiş Ücretlerine Zam Geldi

Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü geçiş ücretlerinee %26 zam yapıldı.

istanbul temizlik şirketi

Karayolları Genel Müdürlüğü resmi internet sitesinde Otoyol ve Köprü Geçiş Ücretleri’nin fiyatlarına zam yapıldığı görüldü. Yeni zamlı fiyatlar sitede yayınlanırken, Fatih Sultan Mehmet ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü fiyatlarına %26 zam yapıldığı ve zam sonrasında 10,50 TL olan geçiş ücreti 13,25 TL oldu. Motosikletle geçiş ücretine ise %23,5 artış oldu ve fiyat 5,25 TL olarak belirlendi.

ARAÇ SINIFLARINA GÖRE KÖPRÜ GEÇİŞ ÜCRETLERİ

ARAÇ SINIFLARINA GÖRE KÖPRÜ GEÇİŞ ÜCRETLERİ

Karayollarına ait olmayan Yap – işlet devret modeliyle yapılan Osmangazi ve Yavuz Sultan Selim köprülerine de zam yapıldı. Osmangazi Köprüsü geçiş ücretine %25 zam yapıldı ve 117,90 TL’den 147,50 TL’ye çıktı. Yavuz Sultan Selim köprüsü geçiş ücreti ise 21,90 TL’den 27,50 TL’ye çıkartıldı.

OSMANGAZİ KÖPRÜSÜ 2021 GEÇİŞ ÜCRETLERİ

OSMANGAZİ KÖPRÜSÜ 2021 GEÇİŞ ÜCRETLERİ

İlginiz Çekebilir

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu