Ekonomi ve FinansHaberler

Benzine Büyük Zam Geldi

istanbul temizlik şirketi

Epgis’in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım doğrultusunda 19 şubat 2019 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere benzine 27 kuruş zam yapıldı. Ayrıca Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası’ndan (EPGİS) tarafından yapılan açıklamada yapılan zammın pompa fiyatlarına da yansıyacağı belirtildi.

Benzine Büyük Zam Geldi

BENZİN LİTRE FİYATI ANKARA’DA 6,43 LİRA, İSTANBUL’DA 6,36 LİRA OLACAK

Ankara’da 5 Şubat tarihinden beri ortalama 6.16 TL fiyatla satılan benzin bugünden itibaren 6.42 TL olurken, İstanbul’da 6.09 TL den satılan benzinin litre fiyatı bugünden itibaren 6.36TL, İzmir’de ise 6.14 TL’ye satılan benzinin litre fiyatı 6.41 TL olacak.

Şubat ayında toplam 33 kuruş zam yapıldı

Benzine daha önce 5 Şubat tarihinde de 6 kuruş zam yapılmış ve pompa fiyatlarına yansıtılmıştı. Son yapılan zamla birlikte 15 gün içerisinde yapılan iki zamla benzin fiyatı 33 kuruş artmış oldu.

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu