HaberlerListeler

Samsung Galaxy Note 10 dört farklı modelde çıkacak


Samsung, 2019 yılı içerisinde piyasaya süreceği telefonlarla kendi rekorunu kıracak gibi duruyor. Samsung 2019 yılı içerisinde Nisan ayına kadar aralarında Galaxy S10‘un dört farklı versiyonuda olmak üzere toplam 10 yeni cihazın tanıtımını yaptı. Son çıkan haberlere göre ise Galaxy Note 10 modelininde dört farklı versiyonu olacağı belirtiliyor.

Yeni yayınlanan bir raporda Galaxy Note 10 modelinin iki adet 5G, iki adette LTE versiyonunun olacağı söyleniyor. ETNews’te yer alan haberde Galaxy Note 10 LTE versiyonu 6.28 inç ve 6.75 inç olmak üzere iki büyüklükte çıkacak. 6.28 inç olan verisonunda üç arka kamera yer alırken, daha büyük olan versiyonunda dört kamera yer alacak. 5G olarak belirtlen modellerin farkı ise sadece 5G destekleyecek olması.


Samsung Galaxy Note 10 ne zaman tanıtılacak?

8 Ağustos tarihinde tanıtılması beklenen Galaxy Note 10’un tasarımıyla ilgilide bir kaç detay paylaşıldı. Bunlardan birisi Galaxy Note 10 modelinin 5G versiyonu tasarım açısından LTE versiyonundan küçük birkaç değişiklikle piyasaya çıkacak. Diğer bir detay ise Note 10 modelinin tamamen tuşsuz bir yapıya sahip olacağı söyleniyor. 

8 Ağustos 2019 tarihinde tanıtılacak olan yeni amiral gemisi modelinin Eylük ayının başlarında raflarda yerini alması bekleniyor.

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu