Faydalı Bilgiler

İnternete Resim Nasıl Yüklenir?

Paylaşmak istediğiniz bir görseli internete yüklemek için neler yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız bu içerik tam size göre. İnternete resim nasıl yüklenir?

istanbul temizlik şirketi

İnternet üzerinden birden fazla değişiklik yaparak diğer kullanıcıları şaşırtmaya devam eden ve diğerlerinden farklı hem ücretli, hem de ücretsiz olarak sunulan, internet siteleri sayesinde verilen hizmetler internet kullanıcılarının oldukça işine yaramaktadır. Diğer internet siteleri ve sosyal medya gibi birçok etkileşimin döndüğü internet sitesi kullanıcılarının hemen hemen gerekli olan tüm ihtiyaçlarını rahatlıkla sunabilmektedir.

Resim yükleme siteleri artık günümüzde halen ve sürekli ihtiyaç duyulan, oldukça popüler bir sistemdir. İnternet kullanıcıları kolay ve hızlı bir biçimde internete resim yükler, kullandığı diğer tüm platformlarda kolay bir şekilde resminin linkini paylaşabilir.

Hızlı Resim ile İnternete Resim Nasıl Yüklenir?

İnternete resim yüklemek için “https://www.hizliresim.com/” sitesi en çok tercih edilen sitedir. Dilerseniz dosya seç butonu ile resmi bilgisayarınızdan seçip yükleyebilirsiniz, dilerseniz de resmi direk sayfanın üstüne sürükleyerek yükleyebilirsiniz.

Hızlı Resim ile İnternete Resim Nasıl Yüklenir?

İkinci bir yöntem internette bulduğun bir resmi sağ tıklayıp resim “Resim adresini kopyala” diyebilir ve aşağıda gördüğünüz yere yapıştırabilirsiniz. Daha sonra açıklama kısmını ve diğer kısımları doldurduktan sonra yükle demeniz yeterli.

İnternete Resim Nasıl Yüklenir?

Son olarak kopyaladığınız bir resmi yükleme için “Yapıştır – Yükle” bölümünü seçtikten sonra “Ctrl+V” yaparak resmi yükleyebilirsiniz.

İnternete Resim yükle

 

Resim yüklendikten sonra internet üzerinden diğer arkadaşlarınızla, kişilerle ve farklı ortamlarda paylaşım yapabilmeniz için size resminizin linki verilecektir. Diğer sitelere nazaran daha kolay ve daha hızlı bir sistem olan hızlıresim, kullanıcılarının istediği resimleri yükleyerek link haline gelen resimlerini çevrimiçi olarak diledikleri ortamda paylaşma imkanı sunmaktadır.

İlginiz Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu