EDİTÖR BAŞVURU
Komedi - EğlenceListeler

Yurdumuzun Güzel İnsanlarından İlginç Kareler

Pratik Zeka

Pratik Zeka

Adanalı bu ağabeyimiz görünüşe göre plakasını düşürmüş. Trafik polislerinden de ceza yememek için kısa süreliğine de olsa bir çözüm bulmuş. İşe yarar olması bir yandan çok dikkat çekici olmuş.

Ticarette Bir Numara

Ticarette Bir Numara

Ticarette yükselmenin kurallarından biri de tanınmak ve isim yapmaktır. Her markanın kendine ait bir sloganı olduğunu duyan Söğüşçü Ziya, kendine kulaklara pak tanıdık bir söz ile markasını taçlandırmış. Kendisine başarılarının devamını diliyoruz.

Esmiyor!

Esmiyor!

Malum yaz aylarında ülkemiz çok sıcak oluyor. Serinlemek amacıyla insanlar denizlere, yazlıklara akın akın gitmeye başlar. Bu iki kafadar sıcaktan bunalmış olacaklar ki ellerinde bulunan damacana ve pompayla kendilerine serinlemek için bir çözüm bulmuşlar ve çokta başarılı olmuşlar.

Kurallar, Hem Bizi Hem de Karşımızda Ki Kişilerin Korunması İçindir

Kurallar, Hem Bizi Hem de Karşımızda Ki Kişilerin Korunması İçindir

Emniyet kemeri hayat kurtarır. Kazalarda ölüm riskini en aza indirmek için emniyet kemeri takılması yasal olarak zorunludur. Ceza yemek istemeyenler emniyet kemeri tokası gibi farklı materyaller kullanıyor. Bu sürücü ise emniyet kemeri şeklinde gözüken bir t shirt giyerek olayı geçiştirmek istemiş.

Eğtim Şart

Eğtim Şart

İnsanlar birden fazla meslek sahibi olabilirler. Köyde bulunan bir dükkan sahibi birden fazla mesleği icra ediyor ama bu tabelayı gördüğümüzde “acaba beyin ameliyatı yapıyor mu?” sorusu aklımıza geliyor.

Yüzyılın Fırsatı, Karpuzda %50+%50 İndirim

Yüzyılın Fırsatı, Karpuzda %50+%50 İndirim

Cami girişinde fırsatı kaçırmayıp ucuz karpuz bulan cemaat, karpuzla namaz kıldı. İmamın bu işi nasıl karşıladığı merak konusu.

Tedbir Almak Şart

Tedbir Almak Şart

Tüplerin yanlış kullanımı sonucunda her yıl onlarca kaza olmakta ve tüplerden bazıları patlayarak infilak etmektedir. Ablamız bunu duyacak ki önlemini almış ve tüpünü dışarıya monte ettirmiş. Ne diyelim? Sözün bittiği yerdeyiz.

Originally posted 2017-08-16 23:29:13.

İlginiz Çekebilir

Serap Yılmaz

Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları okuyuculara aktarıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu