Faydalı BilgilerListeler

Instagram’da Popüler Olmak

istanbul temizlik şirketi

2010 yılında sıradan bir fotoğraf ve video paylaşım uygulaması olarak kurulan Instagram, 2 yıl gibi kısa bir sürede 100 milyon indirilmeye ulaşınca birçok yatırımcının dikkatini çekmeyi başarmıştı. Uzun uğraşlar sonucunda Facebook tarafından 2012 yılında 1 milyar dolar gibi rekor bir ücrete satılan uygulama, geçen 7 yıl sürede sıradanlıktan çıkarak dev bir sosyal medya ağına dönüşmeye başladı. Şu an aktif kullanıcı sayısını 1 milyarın üzerine çıkaran uygulama, piyasa değerini her geçen gün artırmaya devam etmekte. İlk etaplarda fazla önemsenmeyen instagram, yavaş yavaş büyümesi ile beraber sosyal medya fenomeni olarak adlandırılan hesapların ortaya çıkmasına olanak sağladı. Takipçi kitlesini artıran birçok hesap, yakaladığı popülerlik sayesinde kısa süre içerisinde kendilerine hem düzenli hem de yüksek miktarlarda gelirler getirmeye başladı.

Instagram’da Popüler Olmak

Son yıllarda birçok kişinin fenomen olmak adına birçok girişimler başlattığını görüyoruz. Belirli bir kitle sahibi olmak, reklam gelirleri ile kendisine güzel bir kazanç kapısı oluşturmak isteyen kişilere ilk olarak bazı önerilerimiz olacaktır. Eğer hesabınızda çok az bir takipçi var ise sadece gönderi paylaşımı yaparak bir yere gelemeyeceğinizi belirtmek istiyoruz. İlk etapta birçok kişinin dikkatini çekebilmek amacı ile instagram takipçi satın al işlemleri yapmanızı öneriyoruz. Ufak miktarlarda alacağınız takipçiler, belirli bir kitle kazanımını yaparak fark edilebilir olmanıza olanak sağlayacaktır. Son zamanlarda birçok dijital ajansın instagram takipçi satın al hizmeti verdiğini görüyoruz. Bu konuda dikkat edilmesi gerekenler;

Instagram Takipçi Satın Al

Son zamanlarda birçok kişinin yükseliş yakalamak için takipçi satın alma gereksinimi duymaları birçok sorunun da ortaya çıkmasına neden olmuştur. Birçok ajans, bu alandan kazanç elde edebilmek için programlar aracılığı ile bot hesaplar açarak satın alım yapan kişilere bot yüklemelerde bulunmaktadır. Bununla beraber yabancı takipçi gönderimleri de yapan birçok kişi, hesapların zarar görmelerine neden olmaktadır. Bu platform üzerinden yükseliş yakalamak isteyen kişiler, kesinlikle instagram Türk takipçi satın al işlemleri uygulamaları gerekiyor. Hesabın kitlesinin yoğun ağırlıklı Türklerden oluşmasından dolayı yabancı olarak atılan takipçilerin uzun vadede zararlar meydana getireceği ifade ediliyor.

Instagram’da Popüler Olmak

Bot hesaplar üzerinden yapılan alımlar, hesaplara hem kısa vadede hem de uzun vadede büyük zararlar oluşturmaktadır. Bot hesaplar, otomatik olarak oluşturulmalarından dolayı en ufak bir güncelleştirmede anında kapatılmaktadır. Bu nedenle alım yaptıktan belirli bir süre sonra satın aldığınız tüm bot takipçilerin bir anda silindiğini görebilirsiniz. Bu nedenle instagram takipçi satın al işlemini kesinlikle organik satıcılardan yapmanızı öneririz. Organik olarak satın alınan takipçilerde belirli bir oranda düşme meydana gelse de gerçek hesap olmalarından dolayı kalıcı olduklarını söyleyebiliriz. Bu hususlara uygun olacak şekilde takipçi satın al işlemi yapacak kişiler, satıcı bulma konusundaki sıkıntılarını bu yazı ile tamamen sona erdireceklerdir.

Instagram’da Popüler Olmak

Popüler olmak için instagram takipçi satın almanın yeterli olacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Öyle olsa idi her gün takipçi alan onlarca hesabın fenomen olduğunu görürdünüz. Estetik bir görünüm oluşturmak adına alınan takipçiler sizi sadece bir noktaya kadar taşımaktadır. Bu aşamadan sonra yapacağınız paylaşımların, reklamların devreye gireceğini bilmelisiniz. Sıfırdan açılmış bir hesabın büyümesi ile takipçi satın almış bir hesabın büyümesinin bir olmadığını bilmelisiniz. Takipçi alınan hesaplar, kullanıcılar tarafından daha ilgi çekici olarak görülmektedir. Yeterli bütçeye hakim iseniz takipçi satın alımları ile beraber reklam çalışması yürüterek fenomen olabilirsiniz. Bu konu hakkındaki daha fazla bilgiye yazımız içerisinde dile getirdiğimiz internet adresi üzerinden öğrenebilirsiniz. Burada yer alan bilgilerin güncel ve doğru olduğuna emin olabilirsiniz.

İlginiz Çekebilir

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu