Faydalı Bilgiler

Dört Ayaklı Konfor: Koçtaş Masa

Dekorasyonunuza konfor katmak istiyorsanız yenilikçi masa modellerine göz atabilirsiniz. Kullanım alanı ve tercihinize göre masa modelleri.

istanbul temizlik şirketi

Dekorasyonunuza konfor katmak istiyorsanız yenilikçi masa modellerine göz atabilirsiniz. Yemek sofralarından ders çalışmaya kadar günün her anında kullanıcılara rahatlık sunan modeller vardır. Katlanır modeller daha küçük alanlar için konfor sunarken; ahşap tarz doğal bir hava katar. Kullanım alanı ve tercihinize göre modelleri değerlendirerek oda dekorasyonuna uygun seçim yapabilir, ürünlerin sunduğu rahatlıktan yararlanabilirsiniz.

Şıklığın Yeni Adresi Masa Takımı

Yemek odalarından çalışma mekanlarına kadar pek çok ortama şıklık katmak adına masa modellerini tercih edebilirsiniz. Ürünler, yenilikçi tasarımları ve canlı renkleri ile dekorasyonunuza modern bir dokunuş ekler. Yeşil, lacivert ya da gri benzeri tonlara sahip modeller, dönem trendlerine uyum sağlama olanağı tanır. Renk seçenekleri sayesinde klasik, vintage ya da otantik moda akımlarına uygun dekorasyonlar oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda tasarımlar farklı şekillere sahiptir. Bu şekiller; kare, dikdörtgen ya da yuvarlak olarak sıralanabilir. Kare şekle sahip olan seçenekler, yer tasarrufu yapma imkanı tanırken ortam dekorasyonunun zarif bir hava kazanmasına olanak sunar. Yuvarlak masa seçenekleri ise avangart moda akımının başarılı örnekleri arasında bulunur. Tasarımları inceleyerek beklentinizi karşılayan modeli temin edebilirsiniz. Modeller de kullanılan masa ve sandalyeler arasında uyum yakalanır. Bu uyum, hareketli renklerin tercih edildiği dekorasyonlara şık bir sadelik kazandırır. Aynı zamanda yalın ve zarif bir görüntünün hakim olduğu konseptlerinde tamamlanması için tercih edilir. Ürünler aracılığı ile dekorasyonunuzu şık bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Masa Takımı

Dayanıklı Yapısı ile Masa Modelleri

Masa takımı tasarımları pek çok farklı materyalden üretilir. Ahşap masa seçenekleri, ham maddesi sayesinde klasik konseptlerin tamamlanmasına olanak tanır. Aynı zamanda bu seçenekler yemek odası ya da salon gibi ortamlar da kullanıma uygundur. Tasarımlar, dayanıklı yapıları sayesinde su ile temas ettiğinde deforme olmayabilir. Plastik masa seçenekleri de sağlam yapıları ile dikkat çeker. Plastik materyalden üretilen modeller; balkon, teras ya da bahçeler de kullanılabilir. Bu çeşitler, dekorasyonunuza sadelik katarak bahçe ya da balkon konseptinizin öne çıkmasına olanak tanır. Modelleri tercih ederek canlı çiçek ve bahçe süslemeleri ile sade şıklığın yansıtıldığı konseptler oluşturabilirsiniz. Tasarımlar da bulunan ayak kısımları eşit uzunluğa sahiptir. Uzunluk niteliği sonucunda denge kaybı ya da sarsıntı gibi kullanımı olumsuz etkileyen durumlar oluşmaz. Bu özelliği sonucunda ders çalışma, ahşap boyama ya da yemek yeme gibi aktiviteler için kullanılabilir. Siz de beğeninize göre bir modeli satın alarak hayat tarzınıza rahatlık katabilirsiniz.

Kullanışlı Tasarımı Sayesinde Rahatlık Tanıyan Masalar

Yer konusunda problem yaşayan kişiler arasında bulunuyorsanız katlanır masa modelleri sizin için tasarlanır. Bu seçenekler, yer tasarrufu yapma imkanı tanıyarak günlük hayatın kolaylaştırılmasına olanak sunar. Tasarımlar da kullanımı kolaylaştıran eklem kısımlarına yer verilir. Bu kısımlar, katlanma sırasında kullanıcılara avantaj sağlar. Zahmete girmelerini engelleyerek pratik bir şekilde katlanır. Masa seçenekleri, oldukça farklı boyutlardadır. Böylelikle alana ve kişi sayısına göre bir seçim yapabilirsiniz. Geniş aileler için 75 x 130 cm boyutlarında tasarımlar bulunur. Aynı zamanda çekirdek aileler ya da tek başına yaşayan kişilere özel olarak tasarlanan modeller de bulunur. Masa ölçüleri; 70 x 110 cm, 69 x 115 cm, 130 x 70 cm şeklinde sıralanabilir. Modellerin ölçülerini dikkate alarak kullanacağınız ortama uygun seçeneği satın alabilirsiniz. Masa fiyatları, ürün özellikleri kapsamında belirlenir. Modellerin ayak kısmında çizilmeyi engelleyen aparatlara yer verilir. Bu aparatlar, kullanıcıların istekleri kapsamında ürünün yerini değiştirebilmelerine imkan tanır. Ayak kısmında yer alan aparatlar, ürün tasarımını olumsuz yönde etkilemez. Siz de özellikleri sayesinde konforlu kullanım sağlayan, dekorasyonların şık ve göz alıcı bir tarz kazanmasına olanak sunan modelleri inceleyebilirsiniz. Koçtaş web sitesinde yer alan geniş koleksiyondan tarzını tercih ettiğiniz bir modeli seçip sipariş vererek kullanmaya başlayabilirsiniz.

İlginiz Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu