HaberlerListeler

Xiaomi’nin Snapdragon 730 çipsetli yeni modeli yolda

istanbul temizlik şirketi
Xiaomi’nin Snapdragon 730 çipsetli yeni modeli yolda

Xiaomi ve Qualcomm firmalarının üst düzey yöneticelerinin yapmış oldukları toplantının ardından yeni yol haritası hakkında bilgiler ortaya çıkmaya başladı. Bu bilgilerden ilkini Xiaomi firmasının Başkan Vekili olan Manu Kumar Jain tarafından atılan twitte ki yeni cihaz duyurusunda ortaya çıktı. Yeni tanıtılacak olan cihazda Snapdragon 730 yonga seti kullanılacağı belirtildi.

Şahsi hesabından attığı twitte, Xiaomi’nin güncellenen işlemciyle birlikte yeni cihazının Hindistan’da çıkacağı belirtiliyor. Bu twitten yola çıkan uzmanlar ise henüz modeli belirtilmesede iki hafta önce tanıtılan 8nm olarak üretilen Snapdragon 730 olacağı yönünde görüşlerini belirttiler. 

Tanıtılacak yeni cihaz için Xiaomi Mi A3 modelinin adı geçsede cihazın adı, fiyatı ve özellikleriyle ilgili henüz net bir bilgi bulunmuyor.

İlginiz Çekebilir

Martin Luther King

Martin Luther King, Jr., Afrikalı-Amerikalı Baptist papaz ve Amerikan yurttaş hakları hareketi önderi. Dünya genelinde şiddet karşıtı ve ırksal eşitlik görüşleriyle tanınmaktadır ve 1964 yılında Nobel Barış Ödülü'nü kazanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu