HaberlerMagazin

Genç oyuncuların büyük aşkı sona erdi

Genç oyuncular Kubilay Aka ile Miray Daner arasında iki yıldır devam eden ilişkinin sona erdiğini Aka sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

Çukur dizisinin yıldız oyuncularından olan Kubilay Aka, güzel oyuncu Miray Daner ile aşk yaşıyordu. Özellikle sosyal medya hesaplarında aşklarıyla ilgili bir çok fotoğraf paylaşan çiftten üzücü bir haber geldi.

GENÇ ÇİFTİN İLİŞKİSİ SONA ERDİ

İki hafta öncesine kadar ikisi de sosyal medya hesaplarından bir birlerine olan aşklarını anlatan güzel sözler paylaşırken, Aka’nın yaptığı paylaşımla ikilinin ilişkisinin sone erdiğini öğrendik.

Kubilay aka - miray daner

İKİLİ BİR BİRİNİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDAN SİLDİLER

İlk olarak Kubilay Aka daha sonrada Miray Daner bir birini sosyal medyadan takip etmeyi bıraktılar ve kısa bir süre sonra Aka instagram hesabından yaptığı paylaşımla ayrıldıklarını takipçilerine duyurdu. İkilinin daha önce paylaştıkları fotoğrafları da sildikleri görüldü.

İlgili Makaleler
miray daner - kubilay aka
kubilay aka ayrılış mesajı

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu