Teknoloji

TurkNet Fiyatlara Zam Yaptı

TurkNet geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda Haziran ayında internet fiyatına zam yaptı. TurkNet internet fiyatı 99.90 TL oldu.

TurkNet bugün kullanıcılarına gönderdiği e-postada, Temmuz 2021’den itibaren internet fiyatının artacağını duyurdu. Artan fiyatlar ile birlikte Özgür İletişim Paketi fiyatı 95 TL, Özgür İletişim Ekstra tarifesi 99,90 TL oldu. İnternet ile birlikte telefon hizmetini kullanan kullanıcılar bu ücrete ek olarak 3 TL ödeyeceklerdir.

TurkNet, fiyat artışlarını her yıl Haziran ayında düzenli olarak açıklamaktadır. Geçen yıl 75 TL olan tarife 85 TL’ye yükseldi. Bu yıl aynı paketin fiyatı 95 TL’ye yükseldi. Geçen yıl 95 TL olan Özgür İletişim Esktra paketi 99,90 TL’ye yükseldi.

TurkNet Ücretsiz İletişim paketini kullanan kullanıcılar maksimum 35 Mbps hız alırken, Esktra tarifesindekiler TurkNet altyapısına sahip bölgelerde alabilecekleri maksimum hıza ulaşıyor.

TurkNet zamlı fiyatlar

TurkNet’in resmi açıklaması ve artışın nedeni şöyle;

“Size en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaya ve yatırım yapmaya devam ediyoruz. Ancak maliyetlerimiz aynı oranda artıyor. Yükselen kurların yanı sıra hizmet aldığımız firmaların yansıttığı artışlar, yıllık enflasyon oranı, ÖTV artışı ve data kullanımının bu yılki %29 oranında artması bizleri kaçınılmaz kıldı. fiyatlarımızı artırmak için. Her zaman olduğu gibi bu artışı da kullanıcılarımızı düşünerek mümkün olan minimum miktarda yapmaya çalıştık.”

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

3 Yorum

 1. İnternetin en iyisi hiç birisi. Çünkü hepsinin bir özürü var.
  Türknet mi, millenicom mu
  Türk telekom mu süper online mi
  gibi tüm soruların cevaplarını uydu internet bitiriyor. Ama buda pahalı yani. Artık ne diyeceğimi bilemiyorum ben bu firmaların yerinde olsam, kuru ekmek ve su ile 3-5 sene geçinip her ilçeye baz istasyonu kurup sonrasında paraya para demem…

  1. E ablacım internet olmasa nasıl baglanıcaz.
   “İnternet olmayan yerde İnternete bağlanmak”
   Diye arama da yaptım fakat sonuç koca bir sıfır.

   Elon muskun interneti veya elonmuskun uydu interneti ni beklemek gerekli diye düşünüyorum.

 2. Herşeye zam geldi, neden internete gelen zam bu kadar konuşuluyor anlamış değilim. Ama şöyle bir bakınca somut olmayan birşeye para ödüyormuşuz gibi görünüyor ama tüm dünya internetten dönüyor.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu