HaberlerTeknoloji

Asus ROG Phone 5 Çalışır Halde Görüntülendi

Asus'un oyuncu odaklı telefonu ROG Phone 5 modelinin çalışır halde videosu internete sızdı. Telefonda kullanılan ikinci ekran dikkat çekti.

Asus markasının oyuncu odaklı amiral gemisi modeli ROG serisinin yeni üyesi olacak modelle ilgili bir çok sızıntı gerçekleşiyor. Son çıkan sızıntıda ise Asus ROG Phone 5 olduğu söylenen telefonun ikincil ekranının çalışır halde olduğu dikkat çekti.

Henüz tam adı belli olmasa da ROG Phone 5  modelinin arka kısmında oyuncu telefonuna yakışır işlemeler, desenler ve tabi ki bildirimleri gösteren küçük bir ikincil ekran gözüküyor. İkincil ekran oyunları ve gelen aramalar gibi bildirimlerin uyarılarını gösteriyor.

Yeni ROG akıllı telefonda ROG Phone 4 modelinde olduğu gibi bir birine simetrik duran alt ve üst çerçeveler gözükürken, kısa bir süreli olarak ana ekran görüntüsünü de görüyoruz. Telefon yapı olarak önceki modellerden biraz daha inceymiş görüntüsü veriyor.

ROG Phone 5 ön ROG Phone 5 Arka

ASUS ROG Phone 5 ön ve arka

Tanıtımı yaklaşan ROG modelinde 144 Hz yenileme hızına sahip ekran ile birlikte Snapdragon 888 yonga seti kullanılacağı daha önce sızmıştı. Ayrıca telefonda 6.000 mAh gibi devasa bir batarya ile bu bataryayı hızlı şarj etmeye yarayacak 65 W hızlı şarj desteği yer alacak.

Kaynak ( Çince )

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu