Kimdir?MagazinÜnlüler

Türkiye’nin gelmiş geçmiş en ünlü 5 çifti

Bazı ünlü çiftler tarihe damgasını vurmuştur. Peki Türkiye’nin gelmiş geçmiş en ünlü 5 çifti kimdir?

Onlar oyuncu, şarkıcı, futbolcu, iş adamı… Aşkları ile gündemden hiç düşmediler. Bazıları hala beraber, bazıları ise eski aşıklar arasında yer alıyor. İşte Türkiye’nin gelmiş geçmiş en ünlü 5 çifti:

1. Safiye Soyman – Faik Öztürk

Safiye Soyman - Faik Öztürk

İlgili Makaleler

Ünlü şarkıcı Safiye Soyman, Faik Öztürk ile yaşadığı aşk sebebiyle adından söz ettiriyor. Televizyon şovlarında bile birlikte yer alan ikili hemen herkes tarafından tanınıyor.

2. Sinem Kobal – Arda Turan

Sinem Kobal - Arda Turan

Oyuncu Sinem Kobal’ın futbolcu Arda Turan ile yılan hikayesine dönen aşkı uzun zaman konuşulmuştu. Kaç kez ayrılıp barıştılar bilinmiyor ama ilişkilerine son noktayı koydular. Artık onlar bir çift değil.

[irp]

3. Arzum Onan – Mehmet Aslantuğ

Arzum Onan - Mehmet Aslantuğ

1993 Miss Turkey Türkiye güzeli ve Miss Europe güzeli olan Arzum Onan mankenlik kariyerinin zirvesinde iken oyuncu Mehmet Aslantuğ ile evlendi. Mankenliği bırakan Onan, oyunculuk kariyerine halen devam ediyor. Çiftin bir erkek çocukları var.

4. Demet Şener – İbrahim Kutluay

Demet Şener - İbrahim Kutluay

İbrahim Kutluay’ın olay yaratan ayrılığından sonra Demet Şener ile evlenmesi büyük yankı uyandırmıştı. Çiftin evlilikleri hala sürüyor. Biri kız, biri erkek olmak üzere iki çocukları var.

5. Hülya Avşar – Kaya Çilingiroğlu

Hülya Avşar - Kaya Çilingiroğlu

Hülya Avşar – Kaya Çilingiroğlu da tarihin tozlu sayfalarında kalan evli çiftler içinde yer alıyor. Ancak beraber oldukları dönemde en ünlü çiftlerden biri olduklarına dair hiç şüphe yok.

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu