Instagram takipçi satın al
Teknoloji

Telefon IMEI Sorgulayın, Mağdur Olmayın!

Telefon IMEI Klonlama işlemi de ne yazık ki çağımızın en fazla dejenere olan konusu durumunda.  Bu yüzden de Telefon imei sorgulama yapmalısınız.

istanbul temizlik şirketi

Teknolojinin gelişmesi, yaşamımızı kolaylaştırması bizlere büyük bir konfor alanı oluştururken;  suiistimal edilerek rant elde edilmeye çabalanması insanlar özelinde büyük bir mağduriyet doğuruyor. Telefon IMEI Klonlama işlemi de ne yazık ki çağımızın en fazla dejenere olan konusu durumunda.  Bu yüzden de Telefon imei sorgulama yöntemiyle kendinizi güvence altına almanız gerekiyor.

IMEI Sorgulama neden önemlidir?

IMEI Sorgulama, cihazın güvenliğinden çok kendi güvenliğinizi sağlamayı amaçlayan bir eylemdir. Telefon imei sorgulama işlemini nasıl yapabileceğinizi, neden yapmanız gerektiğinizi ilgili içeriğimizde uzun uzun detaylandırdık.

Imei numası toplamda 15 haneden oluşur ve asla bir başka cihazla çakışmaması gereklidir. Açılımı, Uluslararası Mobil Ekipman Kimlik Numarası olan bu kombinasyonu, insanların TC Kimlik numarası gibi düşünebilirsiniz. Aynı imei numarasına sahip olan iki cihazdan birsinin, IME kopyalama yöntemiyle klonlandığı kaçınılmaz bir gerçektir. Bu durum hem kullandığınız cihazın kapatılıp bir daha kullanılamaz konuma gelmesine hem de kanuni tehlikelere kadar uzanan yaptırımlarla karşılaşmanıza neden olur. Bu yüzden de hemen web sitemizi ziyaret edin ve Telefon imei sorgulama işlemi hakkında en güncel ve yalın bir şekilde bilinçlenin.

Ayrıca sizin için gündemi de takip ederek web sitemiz üzerinden hemen her konuda araştırmalar yapıyoruz.

IMEI Sorgulama

Webirinci, Hep Birinci!

Webirinci olarak her biri alanında uzmanlaşmış, birbirinden değerli ekip tarafınca yönetilip ana felsefesi her zaman “Doğru ve net” bilgi üzerine kurgulanan bir platform konumunda. Teknoloji ve teknolojik gelişmelerin hemen her alanına sirayet eden ekibimiz, takipçilerimize en doğru bilgiyi aktarmak amacıyla gece gündüz çalışmaktadırlar.

İlgi duyduğunuz, merak ettiğiniz, takip ettiğiniz tüm konularda ayrı ayrı mecralara başvuru yapmanıza gerek yok. Webirinci, ihtiyaç duyduğunuz her konuda her zaman yanınızda. Neleri mi yapıyoruz?

Haberler

Haberler bölümüyle gündemi takip ediyoruz.  Gerek ülke gündemimiz gerekse de Dünya gündemi anında karşınızda! Sizler için en dikkat çekici haberleri en hızlı şekilde takipçilerimize ulaştırıyoruz. Siz de haberler bölümünü takip edin, gündemin gerisinde kalmayın.

Seo

Açılımı Search Engine Optimization olan ve dilimize de Arama motoru optimizasyonu olarak geçen SEO’ya dair Günyüzü görmemiş bilgiler karşınızda! Bütün seo uzmanları, yıllarca verdiği emekleri kendilerinin geliştirdiği sistemler üzerinden ilerletirler. Arama motorunun en üst kısımlarında kendine yer bulmak isteyen bir tasarım ve yazılımcılar her ne kadar temel seo kurallarını uygulasalar da daha iyi olabilmek için bilinmedik taktiklere ihtiyaç duyarlar. Bunların tamamı, elinizin altında!

Wordpess

Wordpress dünyanın en yaygın açık kaynak portal yazılıdır. Wordpress yardımıyla kişisel, kurumsal başta olmak üzere E-Ticaret ‘e kadar uzanan geniş bir ağ sizleri bekliyor. Hayal ettiğiniz tasarımları oldukça kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bunun için tek ihtiyacınız olan görsellik katmak için tema ve işlevsellik kazandırmak için eklenti. Bizler en yaygın şekilde kullanılan tema ve eklentileri listeleyerek sizlerin kullanımına sunduk.

Kripto Para

Kripto para her ne kadar popülaritesini yeni yeni yakalasa da aslında çok uzun süredir piyasada. Hemen her kesimin “Kısa yoldan zenginleşmek”  hayali kurduğu bu ortamda, birden bire tüm birikiminizi yitirmeniz mümkün. Bu yüzden de tüm adımlarınızı dikkatli bir şekilde atmak zorundasınız.

Bizler de Kripton dünyanın duayenlerinin görüşlerini sıkı bir şekilde takip ederek, uzman ekibimizin deneyimleriyle harmanlayıp sizlere en doğru bilgileri aktarmaya özen gösteriyoruz.

Siber Güvenlik

Siber Güvenlik dönemimizin en büyük sorunu. İstenmeyen durumların oluşmasına, teknolojinin etkisine kapıldığımız şu günlerde küçük bir ihmaliniz nedeniyle istemsiz bir şekilde erişiminizin kesilmesine engel olmak sizin elinizde!

Kısa özetlemek gerekirse “Webirinci, Her zaman birinci” sloganıyla başladığımız yayın hayatımıza tam da hedeflediğimiz gibi en tepeye ilerleyerek devam ediyoruz.

İlginiz Çekebilir

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu