Faydalı Bilgiler

Tabela Sektöründe Son Teknoloji Üretim

abela sektöründe gün geçtikçe, üretim ve tasarım olarak yenilikler ortaya çıkmaktadır. Reklam sektöründe, son teknolojiyi yüklenen Nano Reklamcılık, çalışmalarıyla sektöre yön veriyor.

istanbul temizlik şirketi

Reklam sektörü, dünyada olduğu gibi ülkemizde de yoğun bir ilgiye sahip. Reklam sektöründe bulunan tabelacılarda, bu ilginin payı oldukça fazla. Tabela, her işletmenin mutlaka barındırması gereken bir üründür. Tabela, firma veya kurumların kendini tanıtması için mevcuttur.

Tabela sektöründe gün geçtikçe, üretim ve tasarım olarak yenilikler ortaya çıkmaktadır. Reklam sektöründe, son teknolojiyi yüklenen Nano Reklamcılık, çalışmalarıyla sektöre yön veriyor. 2022 yılında, yapılan anlaşmalarla dijital baskı ve tabela üretim tesisini yenileyen Nano Reklamcılık, daha hızlı ve daha profesyonel hareket etmekte. Özellikle pleksiglas tabela üretiminde sizlere büyük bir fark sunuyor. Pleksiglas tabela üretimi hakkında detaylı bilgiyi ilgili linkten inceleyebilirsiniz.

Nano Reklam’ın sektör için sunduğu hizmetleri ve üretim parkurunu, yazımızda inceleyebilirsiniz. Tüm Türkiye’ye hizmet sunan Nano Reklam, son teknoloji üretim tesisi ve geniş çalışma ağı ile reklam alanında sizlere çözümler sunacaktır. Nano Reklam “Bahane Değil, Çözüm Üretiyoruz.” Sloganı ile bizlere en baştan etkiliyor.

Dijital Baskı Parkuru

Dijital Baskı Parkuru

Dijital baskı sektöründe, birçok basılı ürün mevcut. Folyo ve branda ürünleri, özellikle sektörü sırtlamaktadır. Folyo, one way ve kumlama gibi ürünler, folyo sınıfında yer almaktadır. Mesh ve vinil ise branda grubunda yer alır. Dijital baskı makinesi sayesinde, birçok ürüne özel grafik tasarımlar basılmaktadır.

Dijital baskının yanı sıra, bu işin uygulama kısmı da mevcuttur. Nano Reklam, baskı ve uygulama işini üstelenmektedir. Son teknoloji, iç ve dış mekan dijital baskı makinesiyle sizlere hizmet sunmanın yanı sıra, uygulaması içinde hizmet sağlamaktadır. Profesyonel uygulama ekibi sayesinde, baskı ve uygulama işlerinizi hızlıca çözüme kavuşturabilirsiniz.

Nano Reklam, son teknoloji dijital baskı parkuruyla, birçok kurumsal firmanın çözüm ortağıdır. Dış mekan baskılarda günlük 6.000M², iç mekanda 3.000M² üretim kapasitesiyle hizmet sunmaktadır. Dilerseniz sadece baskıyı, dilerseniz uygulamalı olarak hizmet alabilirsiniz.

Tabela Tasarımları

Tabela Tasarımları Dikkat Çekiyor

Tabela sektöründe, mimarı dokunuşlar dikkat çekiyor. Nano Reklam, bu modaya uyuyor ve müşterilerine özel tasarımlar sunuyor. Nano Reklam, bünyesinde bulundurduğu grafik çalışanları sayesinde, sizlere özel tasarım tabelalar sunuyor. Bu tasarımları, en ince ayrıntısına kadar inceleyebiliyor ve sürprizlerden kurtuluyorsunuz.

Sektörde söz sahibi olmak çok zordur. Nano Reklam, güncel tasarımlarıyla sektörün öncüsü oluyor. Tabela tasarımları, firmanıza özel olarak tasarlanıyor. Tasarlanan tabela, sizlere sunuluyor ve revizeler için sizden dönüş bekleniyor. Revize sonucunda, tasarlanan tabela için üretime geçiliyor.

Üretim sonucunda, karşınıza bir sürpriz çıkmıyor. Tasarlanan tabela ve montajı yapılan tabela, aynı görüntüde oluyor. Sunulan hizmet ve destek takdire şayan. Tabela modelleri hakkında örnek ve detaylı bilgiyi ilgili linke tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Kutu Harf Üretimi

Kutu Harf Üretimi

Kutu harf, tabela sektöründe sıkça tercih edilmektedir. Bütçe sorunu olmayan ve tabelasıyla dikkat çekmek isteyenlerin ilk tercihidir. Nano Reklamcılık, bünyesinde oluşturduğu özel tasarım kutu harfler ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Kutu harfler, alüminyum ve pleksi malzemeden elde edilir. Alüminyum malzeme, kutu harflerde yan bant olarak kullanılır. Yan bantların alüminyum olması, harflere derinlik katmaktadır. Kutu harflerin ön yüzü, pleksi malzemeden oluşur. Pleksi malzemesi ışığı geçirdiği için tercih edilmektedir. Yan bant alüminyum, ön yüz pleksi harflerde okunabilirlik daha nettir. Yan bant ve ön yüzü pleksi olan malzemeler ise daha loş bir görüntü oluşturur. Bunlar tamamen, sizin seçiminize bağlı olarak üretiliyor.

Kutu harfler için birçok model mevcut. Bu modellerin detaylı incelemesini, Nano Reklam’ın sitesinden yapabilirsiniz. Kutu harf hakkında detaylı bilgiyi ve model incelemelerini ilgili linkten yapabilirsiniz.

Sizde reklam sektöründe hizmet almak için Nano Reklamcılık ile iletişim kurabilirsiniz. Hizmet almanın yanı sıra, hizmetler hakkında detaylı bilgiyi alabilir ve aklınızdaki soruları cevaplayabilirsiniz.

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu