İlginç BilgilerListeler

Dilini Alnına Değdirmeyi Başaran İlginç Adam

Dilinin dünyanın en uzun dili olduğunu iddia eden Nepal’li adam, buna kanıt olarakta dilini alnına değdirebildiğini gösteriyor. Daha önce çevrenizde bile dilini burnuna değdirebilen bir çok kişi görmüşsünüzdür, fakat bu adam bu olayı bir kaç kat ileri taşıyarak dilini alnına değdirmeyi başarmış.

Kendine özgü bir yetenek olduğunu söyleyen genç adam, bu özel yeteneğini heryerde sergilemediğini buna gerçekçe olarakda dilini alnına değdirdiği sırada oluşan görüntünün çocukları korkutmasından çekindiği için yapmadığını belirtiyor.

Aman siz siz olun yinede şu yukarıda oluşan görüntüyü çocuklardan uzak tutun, zira adamın yüzünün aldığı hal göze pek hoş gelmiyor. 


Dilini alnına değdirirken acayip bir görüntüsü olsa da, genç adamın normal hali gayet sevimli ve sempatik duruyor.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu