Sağlık

Safran Çayı İle Zayıflama

Kolay bir şekilde zayıflamak isteyenler safran çayını beslenme programlarına dahil etmeyi tercih ediyorlar. Sindirim içinde çok yararlı bir çay olan safran çayı tamamen doğal olan bir zayıflama ürünü olup, bu çayı kullanarak ayda 8-10 kilo verenler mevcut.

Safran Çayının İçeriğinde Neler Bulunur?

Safran çayı 19 çeşit bitki ile hazırlanmaktadır. Bu bitkiler kiraz sapı, funda, nane, biberiye, kuşburnu, altınotu, ardıç tohumu, adaçayı, papatya, mısır püskülü, civanperçemi, sinameki, bamya çiçeği, defne yaprağı, narçiçeği, ısırgan yaprağı, rezene, mate çayı ve yeşil çaydır.

Safran Çayının Faydaları Nelerdir?

Safran Çayının Faydaları Nelerdir?

Safran çayının en önemli özelliklerinden biri yağ yakıcı olmasıdır. Bu sayede zayıflamaya destek olan safran çayı aynı zamanda bölgesel bir yağ yakıcıdır. Yağ yaktıran ve bu sayede kalıcı bir şekilde kilo vermeyi sağlayan safran çayı, diğer ürünler gibi su kaybını değil yağ kaybını sağlamaktadır. Bu çay ayrıca mide şişkinliğini ve bağırsak gazlarını giderici etkilere sahiptir. Sindirimi kolaylaştırarak hazımsızlığın ortadan kalkmasına yardımcı olur. Düzenli bir şekilde kullanıldığında selülitte azalma meydana getirir.

Safran Çayı Nasıl Kullanılır?

Safran çayını aç ya da tok karnına tüketmek mümkündür. Sabah, öğlen ve akşam olmak üzere günde 3 defa bu çayı sıcak suda beklettikten sonra içebilirsiniz. 4 saat ara ile tüketebileceğiniz bu çayı 2 ay düzenli bir şekilde kullanmanız kilo vermenizi hızlandırabilirsiniz.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu