Teknoloji

Türk Telekom, Turkcell, Vodafone Bedava İnternet Kazan Kampanyası

Bedava internet kazanmak ister misiniz? Sınırsız internet paketleri, bedava internet paketi nasıl alınır? Ücretsiz 1 GB internet kazanma fırsatı.

İnternet teknolojinin de gelişmesi ile beraber günlük yaşamın vazgeçilmez ögelerinden biri haline geldi. İnternetin bu denli önemli hale gelmesi insanların ona olan ihtiyacını da fazlasıyla arttırdı. Günümüzde bu teknolojiyi ev ve ofislerdeki Wi-Fi teknolojisi ile ulaşılabildiği gibi telefondaki şebekeler ile de ulaşılabilmektedir. Ancak bu noktada çoğu zaman telefon hattındaki internet yetersiz gelmekte. Bu nedenle internet kullanıcıları normal paketlerine ek olarak bedava internet kazanma yollarını denemektedir. Bugünkü yazımızda her hat için bedava internetin nasıl yapıldığı ile ilgili bilgi vereceğiz.

İnterneti azalan kişiler bedava internet veren uygulamalar var mı? veya bedava internet kampanyalarını nereden bulurum araştırmalarına başlıyorlar.

Türk Telekom, kullanıcıları için yaptığı hediye internet kampanyası ile interneti azalan kullanıcılarının ihtiyacını ücretsiz karşılıyor.

Türk Telekom Hediye 1 Gb İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom hattı sahibiyseniz bu hatta bedava internet kazanmak çok kolay. Yalnızca Türk Telekom Online İşlemler sahibi olmak bu işlem için yeterli olmaktadır. Ancak bu kampanyadan faydalanabilmek için bazı tarife ve paketlere sahip olmak gerekmektedir. Yani başka bir deyişle her Türk Telekom kullanıcısı bu kampanyadan faydalanamamakta.

Türk Telekom Hediye 1 Gb İnternet

Bu kampanyada Türk Telekom kullanıcıları arasında hediye internet gönderen kişi de hediyeyi alan kişi de 1 GB internet kazanıyor. Siz bir sevdiğinize veya arkadaşınıza hediye 1 GB internet gönderirseniz sizde kazanmış oluyorsunuz.

Türk Telekom Hediye İnternet Kampanyasına Nasıl Katılınır?

Hediye internet kazanmak isteyen kişiler arkadaşlarına sadece bir mesaj atarak kampanyaya katılabilirler. 1 GB hediye internet kampanyası veya aynı zamanda 4 GB internet kampanyası sizin ve arkadaşınızın ihtiyaçlarına göre tercih edilebilecek paketler sunuyor. Yani siz ve arkadaşınız ortak olarak aldığınızda yarı fiyatına gelmekte.

Aylık 1 GB Hediye İnternet veya Aylık 4 GB Hediye İnternet Kampanyasından aşağıdaki tabloya göre faydalanabilirsiniz.

Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan Kampanyası Ücretlendirme Tarifesi
Paket İsmi Paket Ücreti​
100 MB 9 TL
250 MB 12 TL
1 GB 19 TL
4 GB 39 TL

Türk Telekom tarafından hazırlanan bedava internet kampanyasına faturasız veya faturalı hattı olan herkes katılabilir. Hediye internet kampanyasının son katılım tarihi ise 31.07.2021 olarak belirlenmiştir. Kampanya kapsamında 1 GB hediye internet gönderen kişi haftalık 1 GB internet kazanırken, 4 GB hediye gönderen kişiler aylık 1 GB bedava internet kazanacaklardır.

Bir ay içerisine en fazla 8 GB internet alım ve gönderimi yapılabilir. Alım ve gönderim toplam kotası 8 GB dir.

Türk Telekom Hediye İnternet 2020 servisi üzerinden internet paketi gönderildiğinde paket gönderen hat sahibi, internet paketinin ücreti ve işlem ücreti 1 lira olarak  ücretlendirilir.

Sil Süpür ile bedava internet kazanma

Sil süpür ile bedava internet kazanabilmek için Türk Telekom kullanıcısı olmak ve bazı özel paketlere üye olmak gerekmektedir. Sil süpür etkinliği haftada 1 kez Cuma ve Çarşamba günleri yapılabilmektedir. Sil süpür ile hediye kazanma aşamaları şu şekildedir;

 • “Türk Telekom Online İşlemler” uygulaması açılır
 • Uygulama ekranında yer alan size özel kampanyalar bölümüne girilir
 • Buradaki sil süpür alanı seçildikten sonra parmak ile ekran silinir ve kazanılan hediye ortaya çıkar

Turkcell Bedava İnternet Kazanma

Turkcell Bedava İnternet Kazanma

Turkcell ülkemizdeki telekominasyon şirketleri arasında en çok internet hediyesi veren şirketlerden birisidir. Bu hat sahipleri hediye internete ihtiyaç duydukları zaman çeşitli uygulamalar ve etkinlikler ile kolay bir şekilde internet kazanabilmektedir. Bu hediye veren uygulamaların başında “salla kazan” ve “GNÇ çatlat” yer alıyor.

Salla Kazan İle Bedava İnternet Kazanma

Salla kazan bedava internet kazanma yolları içerisindeki en bilinen ve en kolay yöntemlerden birisidir. Salla kazan ile internet kazanmak için Turkcell’in resmi uygulaması olan “Dijital Operatör” uygulamasının yüklü olması yeterlidir. Her Turkcell kullanıcısının her hafta bir kez faydalanabildiği salla kazan etkinliği şu şekilde yapılmaktadır;

 • Dijital Operatör uygulaması açılır
 • Uygulama ana ekranında yuvarlak pencerede yer alan salla kazan seçeneğine girilir (eğer bu pencere çıkmıyorsa bir süre bekleyerek hakkınızın tanımlanmasını beklemelisiniz)
 • Açılan penceredeki alanı okuduktan sonra “şimdi kazan” seçeneği işaretlenir
 • Son gelen ekrandan sonra telefonu olduğu yerde 3-4 kez salladıktan sonra hediyeleriniz belirecektir

Salla kazanda her sallamada farklı hediyeler verilmektedir. Bu hediyelerde uygulama interneti, dakika, sms ve en önemlisi normal internet paketleri yer almaktadır. En son çıkan 2 seçenekteki hediyeden size uygun olanı seçerek hediyenizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Salla kazan etkinlikleri tamamen ücretsizdir.

GNÇ Çatlat İle Bedava İnternet Kazanma

Turkcell ile bedava internet kazanma yollarından biri de “çatlat” etkinliğidir. Yalnızca Genç Turkcell kullanıcılarının faydalanabildiği bu etkinlikte bedava internet kazanılabildiği gibi bedava olmasa da büyük fırsatlar yakalanabilmektedir. Bu etkinlik haftada 2 kez farklı günlerde yapılabilmektedir. GNÇ Çatlat etkinliği şu şekilde yapılmaktadır;

 • GNÇ uygulaması açılır ve bilgiler girilir
 • Uygulamada yer alan çatlat sekmesi açılır
 • Burada beliren yumurtalara birkaç defa tıklatıldıktan sonra hediye günleri ve verilecek hediye belirlenecektir
 • Eğer hediye değil de “1 TL2ye 1 günlük 1 GB internet” gibi fırsatlar geldiyse bunu sms bölümünden onaylamak gerekmektedir

Vodafone Bedava İnternet Kazanma

Vodafone Bedava İnternet Kazanma

Vodafone şirketi hediye verirken cömert davranan şirketlerden biridir. İnternetsiz kaldığınızda birkaç dakikalık bir işlemden sonra Vodafone bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Bunun için “Vodafone Yanımda” uygulamasına sahip olmak yeterlidir.

Çevir Kazan İle İnternet Kazanma

Çevir kazan Vodafone şirketine ait bir internet kazanma yöntemidir. Vodafone Yanımda uygulamasına sahip olunduktan sonra basit birkaç aşamanın ardından başta internet paketi olmak üzere pek çok hediye kullanıcılara verilmektedir. Bu aşamaları şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapılır
 • Ana ekranda çark simgesine tıklanır ya da “bana ne var” sekmesinden çark alanına gidilir
 • Çark çevire tıkladıktan sonra el ile çark çevrilir ve hangi hediyenin verileceği beklenir

pomeranian boo fiyatları

Bir Yorum

 1. Geçim sıkıntısı olanlar için birebir ilaç gibi gelen bu sistem süper. Ama benim vaktim yok ve uğraşmıyorum diyenlerdenseniz devam et bekleme yapma :))))
  Neyse herkese bol kazançlar.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu