HaberlerListeler

Türk Telekom’un oyuncu platformu Playstore’da büyük indirim başladı

Türk Telekom firmasına ait olan ve oyunculara yönelik alışveriş sitesi Playstore üzerinde büyük indirimler başladı. Özellikle oyuncu olan veya bu alana ilgi duyan kişilerin uğrak yeri olan sitedeki indirimleri kaçırmayın.

Bahar Kampanyası Başladı

Türk Telekom’a ait olan Playstore internet sitesi üzerinden her gün binlerce oyun alıcısı ile buluşuyor. DVD ve CD çağını geçtiğimiz şu yıllarda dijital olarak satışın artması ile birlikte firmaların da bu alana yatırımları artmakta. Alanında öncü firmalardan olan Türk Telekom da bu konuda girişimlere başlamıştı. Bir süredir aktif olarak kullanıcılarla buluşan internet sitesinde başlatılan Bahar Kampanyası ile kullanıcı sayısında önemli bir artış bekleniyor.

Birçok Ünlü Oyunda Efsane İndirimler

Playstore üzerinde satışta olan birçok dünyaca ünlü oyunda efsane indirimler başlamış durumda. Örnek verecek olursak normalde 264 TL olan Pes2019 oyunu Türk Telekom firmasına ait olan Playstore’da şuanda 20 liradan satılıyor. Buna ek olarak da yine birçok platform üzerinde milyonlarca kişiye ulaşmış olan Hitman 2 oyunu da 89 Türk Lirası yerine 20 liraya satışta. Watch Dogs 2 ve Assasin Creed serisinin de oyuncular tarafından büyük bir ilgi ile karşılanması bekleniyor.

Satın Alımlarda Kolaylık

Türk Telekom şirketi bünyesinde faaliyetlerini devam ettiren Playstore, Türk Telekom müşterilerine alışverişlerinde büyük kolaylık sağlıyor. Eğer hali hazırda Türk Telekom müşterisi iseniz alışverişlerinizi faturaya yansıtarak 12 aya kadar taksitlendirme yapabilirsiniz.

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu