SinemaHaberlerTV Yayınları

Zack Snyder’s Justice League Gerçekten Şaşırttı

Zack Snyder’s Justice League filmi 2017 yılında sinemalarda gösterime giren Justice League filminin 4 saatlik versiyonu gibi dursa da aslında öyle değil.

istanbul temizlik şirketi

Justice League filmi yayınladığı tarihte DC sinematik evrenindeki diğer filmlere nazaran beğenilmişti ve artık devamı gelir gözüyle bakılıyordu. Fakat filmde yine de eksikler vardı. Zack Snyder’s Justice League filminin duyurulması ile gözler yeniden bu filme çevrildi.

Zack Snyder's Justice League izle

Zack Snyder’s Justice League filmi acaba 2017 yılında yayınlanan filmin kesilen yerleri geri eklenmiş ve 4 saate uzatılmış versiyonumu olacaktı? Şahsen fragmanları görsem de o beklenti içerisindeydim ama filmi izleyince bütün düşüncem değişti.

Film gerçekten çok uzun fakat ilk yayınlanan filmdeki mantık hataları, hikaye eksiklikleri tamamen giderilmiş. Spoiler vermeden anlatmaya çalışaraktan olaylara bölüm bölüm bakılıyor. İlk filmdeki Batman’in hızlıca diğerlerini toplaması yerine detaylarıyla anlatılıyor. Asıl olay zaten buradan sonra ortaya çıkıyor ve resmen izlediğimiz ilk filmden bambaşka bir senaryo yapılmış sanki. Darkseid karakterini bolca görüyoruz, Steppenwolf ile olan sahneler ise filmin sonu dahil değiştirilmiş.

Bence film bu haliyle daha çok ilgi çekecektir, Zack Snyder’s Justice League IMDB puanı ise şimdilik 8.7 fakat henüz 31 bin oy almış. Buradaki puanlama bir süre sonra netleşmeye başlar, zira DC sevmeyenler ilk başlarda oy sayıları düşükken puanlamayı çok etkilemektedirler.

Son olarak filmin finali tamamen farklı olarak yapılmış, devam filmi için oldukça fazla detay veriliyor. Steppenwolf’u artık kendi adamları parçalamıyor, ilk filmde o çok saçma bir sondu gerçekten.

Filmi aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Zack Snyder’s Justice League izle

İlginiz Çekebilir

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu