HaberlerTeknoloji

Yeni Honor V40 telefonu tanıdık bir tasarımla karşımıza çıktı

Huawei markasıyla resmi olarak yollarını ayıran Honor, üretim hattını henüz tamamen ayıramamış gibi görünüyor. Honor V40 Light Luxury Edition modeli ortaya çıktı.

Huawei markasıyla resmi olarak yollarını ayıran Honor, üretim hattını henüz tamamen ayıramamış gibi görünüyor. Zira “Honor V40 Light Luxury Edition” modelinin arka kısmı Huawei Nova 8 modelinin resmen aynısı. Bir kocaman lensli oval bir ada, üç küçük kamera ve tek bir LED flaş.

Honor V40 Lite

Telefonun Honor V40 Lite olarak gelmesi bekleniyor ve uygulamalı fotoğraflarda muhteşem görünüyor. Ayna kaplamalı mavi-yeşil renk ışığı muhteşem bir şekilde görünürken, beyaz seçeneğin üstünde bir mat cam varmış gibi görünerek inci benzeri bir hava ekliyor.

Bu fotoğraflar sayesinde, yeni Honor V40 telefonun bir OLED panele sahip olacağından oldukça eminiz, ayrıca parmak izi okuyucunun ekranın altında olacağını da söyleyebiliriz. 

İlgili Makaleler

Honor V40 Lite

Yukardaki görüntüler Huawei Nova 8 modeline ait ama Honor V40 modelinin de aynı tasarımla çıkacağını söyleyebiliriz. Bakalım bu birliktelik nereye kadar böyle devam edecek.

Kaynak (Çince)

pomeranian boo fiyatları

Serkan Kara

27 Yaşındayım ve Ankara'da yaşıyorum. ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldum, genelde takip ettiğim konularda ki fikirlerimi burada yazılarımla sizlere aktarmaya çalışıyorum. Bana ulaşmak isterseniz mail adresim: Skara@lafmacun.net

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu