HaberlerTürkiye

23. Dönem POMEM Sınav sonuçları açıklandı !!!

23. Dönem Polis Meslek Eğitim Merkezleri (pomem) giriş sınavı sonuçları Emniyet Genel Müdürlüğü internet sitesi üzerinden açıklandı.

Emniyet Genel Müdürlüğü internet sitesinde yapılan  yazılı açıklamada, kadın ve erkek polis memuru aday öğrenci almak için Polis Akademisi tarafından yapılan 23’üncü Dönem POMEM giriş sınavı sonuçları belli oldu dendi.

Adaylar sınav sonuçlarını, Emniyet Genel Müdürlüğünün “https://www.egm.gov.tr“​ internet sitesi ile Polis Akademisi Başkanlığının ​”http://www.pa.edu.tr“​ internet sitesinden vatandaşlık numaraları ve e-Devlet şifrelerini girerek öğrenebilecek. 

18 Mart 2019’da hazır bulunmaları gerekiyor

Sınavı asıl olarak kazanan adayların intibak eğitiminin başlayacağı 18 Mart 2019 günü saat 17.00’ye kadar planlandıkları POMEM’lerde hazır bulunmaları gerekiyor.

POMEM’e geçici kayıt sırasında eksik belge getiren, intibak eğitimi için bildirilen günün mesai bitimine kadar başvuruda bulunmayan, intibak eğitimi sırasında kendi isteği ile eğitim merkezinden ayrılan veya ilgili mevzuat gereği POMEM öğrencisi olamayacakları sağlık kurulu raporu ile tespit edilen adayların yerine puan sırasına göre yedek adaylar çağrılacak. 

Adaylara, sınav sonuçları hakkında ayrıca açıklama ve yazılı tebligat yapılmayacak.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu