EDİTÖR BAŞVURU
TeknolojiHaberler

Xiaomi Mi 11 Ultra için devrim niteliğindeki pili ile dikkat çekecek

Xiaomi, 29 Mart'ta yapacağı etkinlikte yeni telefonu Mi 11 serisi, Mi Mix ve anı zamanda devrim niteliğindeki yeni pil ve lens teknolojisini tanıtacak.

29 Mart 2011 tarihinde Xiaomi yeni akıllı telefon modellerinin tanıtımını yapacağı etkinlikte üç veya dört farklı Mi 11 modeli ile birlikte yeni Mi Mix serisini gösterecek.

Bugün ortaya çıkan haberler ise etkinliği daha merak edilir hale getirdi. Xiaomi yeni bir sıvı lens ile birlikte silikon-oksijen anot bataryalarını tanıtacak. Birde kendi çipini üreteceği söylenen Xiaomi markasının bu çipi de tanıtması bekleniyor.

Mi 11 Ultra

Geliştirilen batarya Mi 11 Ultra modelinin süper hızlı şarj olmasını sağlayacak. Aynı zamanda Si-O2 teknolojisi ile üretilen bataryalar çok daha ince olduğu için telefonlar artık daha ince olabilecek ve çok daha hızlı şarj olacak. Fikir “yeni enerji araçları” ndan ödünç alındı ​​ve nano ölçekli silikon malzemeyi negatif elektrot aracılığıyla tanıtacak ve teorik olarak grafitten 10 kat daha fazla kapasiteye sahip olacak.

Kaynak

İlginiz Çekebilir

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu