HaberlerListelerSinema

Şahan Gökbakar’ın Yeni Karakteri Kayhan Çalıntı mı?

Komedi filmi deyince akla gelen ilk isimlerden birisi hiç şüphesiz Şahan Gökbakar olacaktır. Özellikle çektiği Recep İvedik serisinin her filmi bir öncekinden daha fala izlenmiş ve Türk sinemalarının en çok izlenen filmi olmayı başarmıştı. Ünlü oyuncu şimdi ise yeni filmini izleyiciyle buluşturmak için gün sayıyor, yeni filmi Kayhan ile ilgili bir kaç paylaşım yaptıktan sonra internette bir çok dedikodu dolaşmaya başladı. Bu dedikoduların başında ise Kayhan karakterinin çalıntı olduğu yönünde.

Kayhan ve Kibarcık aynı karakter mi?

Star TV ekranlarında yayınlanan Duymayan Kalmasın isimli magazin programında da bu dedikodudan bahsedildi ve iki karakter karşılaştırıldı. 1980’lerde çekilen komedi programında Kibarcık karakterini Metin Akpınar canlandırmış ve kibarcık karakterininde ön iki dişi diğer dişlerinden uzun olduğundan dolayı peltek konuşuyordu.

Sizce Kayhan ve Kibarcık Bir birine Benziyor mu?

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu