EDİTÖR BAŞVURU
HaberlerOyun DünyasıTeknoloji

Playstation PS Plus Nisan 2021 Oyunları Belli Oldu

Playstation Plus kullanıcılarının merakla beklediği PS Plus Nisan 2021 oyunları belli oldu. PS4 ve PS5 kullanıcılarına toplam 3 oyun hediye ediyor.

Sony, PlayStation Plus kullanıcıları için her ay ücretsiz bir kaç oyun hediye ediyor. Nisan 2021 PS Plus oyunları kullanıcılar tarafından merakla bekleniyordu. Sony 3 oyun açıkladı bunlardan 2 si PS4 ve PS5 için 1 tanesi ise sadece PS5 için ücretsiz olacak.

Bir kaç aydır açıklanan ücretsiz oyunlar kullanıcıları mutlu ediyordu ve Sony bu geleneğini Nisan ayı içinde devam ettirdi ve bir birinden güzel ve kaliteli üç oyunu hediye ediyor. Özellikle özel yapım oyunlardan olan ve 429 TL etiketi satılan Days Gone oyunu ücretsiz olarak hem PS4 hem de PS5 kullanıcılarına veriliyor. Bununla birlikte zombili oyun sevenler için Zombie Army 4: Dead War da iki konsol için birden verilirken eğlenceli aksiyon oyunu Oddworld : Soulstorm oyunu çıkış günü sadece PS5 kullanıcılarına hediye ediliyor.

Bütün oyunlar 6 Nisan 2021 tarihinde indirilmeye başlanabilecek ve Mayıs ayının ilk haftasına kadar kütüphanenize eklemeniz gerekmektedir. 6 Nisan tarihine kadar Mart 2021 ücretsiz verilen Final Fantasy VII Remake, Remnant: From the Ashes, Farpoint VR ve Maquette oyunlarını kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

PS4 ve PS5 PS Plus Nisan 2021 Oyunları

  • Days Gone (PS4 ve PS5)
  • Zombie Army 4: Dead War (PS4 ve PS5)
  • Oddworld: Soulstorm (PS5)

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu