TeknolojiHaberlerTV Yayınları

Ücretsiz dijital içerik platformu Gain yayınlandı

Kısa film ve dizi seviyorsanız yeni dijital içerik platformu Gain tam size göre. Ücretsiz olarak yayın yapan Gain akıllı telefon ve tabletlerde.

istanbul temizlik şirketi

Herkes Exxen adındaki dijital platformun çıkmasını beklerken bugün yeni ve değişik formatlı bir dijital platform olan Gain açıldı.

Şimdilik ücretsiz olarak hizmet veren Gain’i Android ve iOS yüklü cihazlarda kullanabileceksiniz. Kısa bir süre içerisinde akıllı tvler içinde uygulaması hizmete girecek olan Gain’de kısa film ve diziler ile birlikte belgesel, haber, müzik ve eğlence programları gibi bir çok program yer alacak.

GAİN açıldı

Gain uygulamasının en büyük özelliği ise yayınlanan içerikler ne olursa olsun en fazla 10 dk uzunluğunda olacak. Bakalım karşımıza nasıl ilginç projeler çıkacak.

Gain platformunun geliştirilmiş yapay zekası sayesinde uygulamayı kullanan kişiler daha önce izledikleri programların sıklığı ve kategorisine göre güzel öneriler sunuyor.  Bir dizi veya filme zamanın yetmediği toplu taşıma, kısa mola gibi zamanlarda süper zaman geçirmenizi sağlayacak bir uygulamaya benziyor.

Gain uygulaması

Gain’de sizi canlı yayınlarda bekliyor olacak. Yılbaşına özel olarak Küçükçağlayan ve Melilşah Altuntaş’ın sunacağı Mücbir Yılbaşı programı canlı olarak yayınlanacak.

‎GAİN
‎GAİN
Developer: Gain
Price: Free+
GAİN
GAİN
Price: Free

Gain müzik

Gain programlar

İlginiz Çekebilir

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu