HaberlerTeknoloji

iQOO 7, 11 Ocak’ta Snapdragon 888 SoC ile geliyor

IQOO firmasının yeni tepe modeli iQOO 7 modelinin teknik detayları ortaya çıktı. Snapdragon 888 yonga seti, LPDDR5 RAM ve UFS 3.1 depolama ile gelecek.

Fiyat performans telefonlarıyla dikkatleri üzerine çeken iQOO markasının yeni amiral gemisi iQOO 7 modeli 11 Ocak 2021 tarihinde yapılacak online etkinlikle tanıtılacak. Telefonun ortaya çıkan teknik özelliklerine baktığımızda Snapdragon 888 yonga seti, LPDDR5 RAM ve UFS 3.1 depolama alanıyla geliyor.

iQOO 7

iQOO 7 modelinde 120 Hz yenileme hızında FullHD+ ekran kullanılırken, tam 120 W hızlı şarj destekli 4.000 mAh batarya kullanılmış. Şimdiye kadar çıkan detaylar bunlarla sınırlı ilerleyen zamanlarda daha fazla detay ortaya çıkacaktır.

Telefonun ekran çözünürlüğü ve işlemcisi enerji tüketimini azaltsa da yine de 4.000 mAh bataryanın günümüz şartlarında küçük sayılabileceğini söylemek gerek. Zira 120 W hızlı şarjla çok daha büyük bataryalar kısa sürede doldurulabilirdi.

Çinli telefon üreticisi, geçtiğimiz hafta üçlü kamera kurulumu ve BMW ortak markalı tasarımına sahip yeni modele ait görsel paylaşmıştı.

iqoo 7 BMW

Kaynak

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu