HaberlerListelerSpor

Şenol Güneş, Milli Takıma İmzayı Attı

Bir süredir tartışılan A Milli Takımın teknik direktörü kim olacak soruları cevap buldu. TFF, A Milli Takımın başına şuanda Beşiktaş’ı çalıştıran başarılı teknik direktör Şenol Güneş’i getirdi.

Türkiye Futbol Federasyonundan yayınlanan resmi açıklama şu şekilde:

“TFF Yönetim Kurulumuz, A Milli Takımlar Teknik Direktörlüğü görevi için Sayın Şenol Güneş ile 1 Haziran 2019 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası ve 2022 Dünya Kupası’nı kapsayacak şekilde 4 yıllık anlaşma sağlamıştır. Sayın Şenol Güneş ile yapılan bu anlaşmanın Türk futbolu için hayırlı olmasını dileriz.”

TFF bir süre önce Lucescu ile yollarını ayırmıştı

Türkiye Futbol Federasyonu, 11 Şubat 2019 tarihinde teknik direktör Mircea Lucescu ile bir araya gelerek toplantı yapmış ve toplantının ardından teknik adamla yolların ayrıldığı açıklanmıştı.

Lucescu, 2017 yılında Milli Takımın teknik direktörü olmuş ve takımın başında çıktığı 8 maçta toplam 5 mağlubiyet, 2 galibiyet, 1 de beraberlik aldı.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu