HaberlerTV Yayınları

Netflix’in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız, IMDB puanlarını alt üst etti

Kadrosunda Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık ve Yurdaer Okur gibi önemli isimleri bulunduran Hakan: Muhafız dizisi yayınlanan ilk sezonuyla çoğunluk tarafından olumlu tepki aldı. Çekileceği haberinden itibaren merakla beklenen dizinin verilen puanlar neticesinde IMDb puanı belli oldu.

İlk yayınlandığı gün sosyal medyanın en çok konuşulan konularından birisi olan The Protector dizisinin IMDb puanı 9.3 oldu.  Dizide süper kahramanımız Hakan, İstanbul’u ölümsüze karşı korumak için verdiği savaş anlatılıyor. 

İlgili Makaleler

HAKAN MUHAFIZ/ THE PROTECTOR DİZİSİNİN KONUSU NE? (Spoiler içerir)

HAKAN MUHAFIZ/ THE PROTECTOR DİZİSİNİN KONUSU NE? (Spoiler içerir)

Hakan: Muhafız dizisinde süper kahramanımız Hakan, kapalı çarşıda babası kadar sevdiği bir adamla çalışan sıradan ama iyi yürekli bir genç. Başına gelen talihsiz bir olay sonrasında kendisinin İstanbul’u kötü güçlerden korumak zorunda olduğunu öğreniyor. Özel güçleri bulunan tarihi gömleği giydiğinde tam bir süper kahramana dönüşüyor ve kunşun geçirmez bir hal alıyor. Bu görevi yapan tarih boyunca bir çok muhafız olduğu ve artık sıranın olduğunu öğrenen Hakan’ın sadakatli dostları ve ölümsüzler arasında geçen amansız mücadele anlatılıyor.  Dizi her bölümü 40 dakika olan 10 bölümden oluşuyor. 

Dizinin 2. sezon onayı alındığınıda şimdiden söyleyeyim.pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu