HaberlerTV Yayınları

Türk Televizyonlarının Mihenk Taşı Flash TV, Yayın Durdurma Kararı Aldığını Açıkladı.

Türkiye’de yayın yapan ilk ve Türkiye’nin ikinci özel televizyonu olan Flash TV, bütün yapılanların ardından bu geceden itibaren 2 ay süreyle yayın yapmama kararı aldı.

“YAYINIZIMIZA ARA VERMEK ZORUNDA KALDIK”

"YAYINIZIMIZA ARA VERMEK ZORUNDA KALDIK"

Geçtiğimiz günlerde 20 yıldır hizmet verdiği binası, halen devam eden mahkeme süreci olmasına rağmen yıkım kararı verilmişti. Bu gelişmenin ardından kanal yetkilileri Flash TV‘nin kapanacağını doğruladılar ve “Uzun süredir yaşadığımız ve artık çekilmez hale gelen baskılar nedeniyle bir süre yayınlarımıza ara verme kararı aldık. İktidar sahiplerinin hukuk tanımaz uygulamaları, idari ve siyasi baskılar dayanılmaz bir hal aldı. Tüm çalışanlarımızın ve paydaşlarımızın zarar görmesini engellemek ve 28 yıllık televizyon tarihimize gölge düşürmemek için yayınlarımıza ara vermek zorunda kaldık.” açıklamasını yaptılar.

İlgili Makaleler

Peki daha önce ne olmuştu?

Flash TV’nin yönetici koltuğunda oturan Ömer Ziya Göktuğ‘a ait Bursa’da Altıparmak Mahallesi Stadyum Caddesi üzerinde yer alan binada 20 yıldır bulunan Flash TV binadan çıkartılmak istenmişti. Kanal yönetimi olayı mahkemeye taşımıştı fakat henüz mahkeme süreci sona ermeden, Bursa belediyesi ekipleri greyderlerle binanın önüne gelerek binayı yıkmak istemişlerdi.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu