HaberlerPolitika

Rockçı İmam Olarak Bilinen Ahmet Muhsin Tüzer, Başkan Adaylığından Çekildi

31 Mart yerel seçimleriyle ilgili Belediye Başkan adaylığı başvuruları sona erdi. Daha önce seçimlere Kaş Beledediye Başkanlığı için bağımsız adaylığını açıklayan Ahmet Muhsin Tüzer yaptığı açıkalamada, hukuksal sebeplerden dolayı adaylıktan seçildiğini belirtti.

Bir dönem adından çok söz ettiren Ahmet Muhsin Tüzer, sosyal medya hesabından neden adaylıktan çekildiğini belirten bir açıklama yaptı. Açıklamasında “Ne yazık ki hukuksal nedenlerden dolayı adaylıktan istemeyerek çekilmek zorundayım. Bu öylesine hukuksal bir neden ki, seçim sonucunda Kaş Belediye Başkanı olsam bile başkanlığım düşecek ya da diğer deyişle iptal olacak” diye belirtti.

İlgili Makaleler

“Hayli çetrefilli hukuksal bir konu. Ama kesin olan bir şey varsa o da seçimi kazandığım takdirde ister seçim süresi ya da sonrasında adaylığımın ya da başkanlığımın hukuksal olarak iptal edileceği. Bu nedenle çok üzülerek adaylıktan çekiliyorum” ifadelerini kullandı.

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu