HaberlerTeknoloji

Nubia Lansmanından önce Red Magic Watch tanıtıldı

4 Mart tarihinde tanıtılacak olan akıllı telefon Red Magic 6 modelinden önce Red Magic Watch tanıtıldı. Akıllı saat ile ilgili detaylar yazımızda.

Nubia, 4 Mart tarihinde yeni akıllı oyun telefonu Red Magic 6 modelinin tanıtacak. Tanıtım sırasında yeni akıllı saat Red Magic Watch modelinin de tanıtılması bekleniyordu.

Nubia Başkanı Ni Fei, tanıtımdan önce yeni Red Magic Watch’a ait resmi görüntüsünü saatin ekranının teknik özellikleriyle birlikte paylaştı.

Red Magic Watch

Red Magic Watch

Yuvarlak olarak tasarlanan 1.39 inç büyüklüğünde AMOLED bir ekrana sahip telefon, akıllı saat piyasasındaki çoğu saat gibi 453×454 piksel çözünürlüğe sahip. Metal kasaya sahip saatin kayışı ise silikondan yapılmış. Görselde görülen kırmızı detaylar ise saate sportif bir görüntü katıyor.

Başkanın paylaşımının haricine sosyal medyada paylaşılan bir fotoğrafta ise Red Magic Watch’un çalışır haldeki hali görülüyor. Saatin ekranındaki görsel ise doğruluğunu kanıtlıyor.

Red Magic Watch çalışırken çekim
Red Magic Watch çalışırken çekim

Teknik Özellikleri

FCC’de yayınlanan özelliklere göre 5 ATM su geçirmezliğe sahip telefon, Bluetooth 5.0 LE bağlantısı, yerleşik GPS ve 420 mAh pil kapasitesine sahip. Ayrıca bir kalp atış hızı sensörü ve bol miktarda aktivite izleme modunun yer alması bekleniyor.

Kaynak 1

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu