HaberlerTürkiye

Ankara’da ulaşım tüm bayramlarda ücretsiz oldu!

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi, Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş başkanlığında toplandı. Belediye Meclisi’nde, dini ve milli bayramlarda EGO otobüslerinin, Ankaray, Metro ve teleferik hatlarının fiyatsız olması kararı verildi.

Öncelikle 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda uygulanması tasarlanan bedava toplu taşıma hizmetine ait öneri Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş tarafından Belediye Meclisi’ne sunuldu.

Başkan Mansur Yavaş’ın, ‘Vatandaşlar, dini ve milli bayramlarda toplu taşıma araçlarından ücretsiz yararlansın’ önerisi, çoğunluğu AKP’li üyelerden oluşmakta olan Belediye Meclisi’nde onay aldı.

Kararla beraber Ankaralıların tüm dini ve milli bayramlarda ankaray, metro, teleferik ve EGO otobüslerinden ücretsiz olarak faydalanması kesinleşmiş oldu.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu