Faydalı BilgilerListeler

Magnet, Kartvizit, branda dijital baskı ürünleri uygun fiyata dijitalbaski.org’ta

PVC esaslı olan branda baskı dijital baskıyla kısa sürede hazırlanıyor. Bu malzemenin kullanım amacı, reklamcılık sektöründe en önemli kısmı soğuk hava şartları, güneş ışınları gibi iklimsel etkilere dayanıklı olması. Tabi fiyat açısından da avantajlar söz konusu. Renkli yol göstergeleri, tente ve çadırlar,kamyon giydirmeler branda baskının en sık tercih edilen kullanım alanları oluyor. Solvent bazlı boyalar kullanıldığı için iklim değişiklikleri karşısında en yüksek mukavemet sağlanıyor. Hiçbir sakıncası bulunmayan bu ürünleri kullanmak için sipariş vererek ücretsiz kargo fırsatından yararlana bilirsiniz. Vinil baskı olarak da bilinen branda baskı bayraklardan araç giydirmelere kadar her yerde sıkça kullanılır. 

Vinil Baskı Tercih Edilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Genelde afiş için kullanılan bu baskı tekniğinde ışıklı vinil baskı ve ışıksız vinil baskı  çeşitleri tercih edilebilir. Ayrı parçaların birleştirilerek birbirine eklenebilme özellikleri olduğu için büyük boyutlu işler ve açık alanlarda çok sık tercih edilirler. Vinil baskı yaptıracaksanız, tercih edeceğiz baskı merkezinin yüksek çözünürlükte basım yapabilmesinin mümkün olup olmadığını bilmeniz önemlidir. Yoksa renkleriniz cansız ve kötü görünecek,sanki kartuşu bitmiş yazıcı gibi görünmesi söz konusu olacaktır. Vinil baskının kalitesi ve özelliklerini çok iyi bilmeniz önemlidir. Çünkü aksi halde birçok sorun yaşamanız olasıdır. 

Kampanyalı Fiyatlarımız İçin Bizi Arayın!

Dijital baskı ve branda baskı için özel kampanyalarımızı takip ederek indirimlerimizden yararlanabilirsiniz. Ücretsiz kargo avantajıyla Türkiye’nin her yerine gönderim sağlanan ürünlerimiz kalite garantili olarak size iletilmektedir. Ayrıca blog sayfamızdan geldiğinizi söyleyerek çok özel indirimlerden de yararlanabilirsiniz. Dijital baskı için doğru adres olan firmamızın referanslarını inceleyerek siparişinize ilham alabilirsiniz. 

Magnet Baskı

Dijitalbaski.org, herkes için özel olarak üretilen magnet baskı yaptıranlara ücretsiz tasarım desteği fırsatı sunuyor. Firmaların en çok tercih ettiği mıknatıslı magnet çeşitleri için sitemizi hemen ziyaret edebilirsiniz. Buzdolabına yapışan klasik çeşitleriyle çok pratik ürünler olan magnetleri 3-5 iş gününde basıp adresinize gönderiyoruz. 

Ürün fiyatlarımız

·        Mıknatıslı magnet baskı ve tasarım dahil 119₺

·        Standart 1.000 adet kartvizit tasarım dahil 59₺

·        Branda baskı m2 fiyatı: 17₺’den başlayan fiyatlarla

·        A5 çift yönlü broşür 1.000 adet 129₺

·        Sticker, Etiket 1.000 adet 69₺

Diğer ürünlerimiz için sitemizi ziyaret edin.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu