HaberlerTeknoloji

Huawei P50’nin ilk renderları iki büyük kamerayı ortaya çıkardı

Huawei P50 modeline ait olduğu iddia edilen render görüntüleri internete sızdı. Görüntülerde iki kocaman kamera lensi dikkatten kaçmadı.

@OnLeaks tarafından yapılan paylaşımda Huawei P50 modeline ait ilk render görüntüleri sızmış oldu. Telefonun arka kısmında yer alan iki büyük kamera lensi dikkat çekerken, ön tarafında küçük bir kamera olan düz bir panel yer alıyor.

Huawei P50

Ekran diyagonal olarak 6,3 inç büyüklüğünde olacak, ancak P50 Pro modelinin aksine, yan tarafında kavisli kenarlara sahip olmayacak. Cihazın büyüklüğü Huawei P40’tan 8 mm daha uzun ve 3 mm daha geniş olacak, kamera çıkıntısı ise toplam kalınlığı 10,6 mm (tabanda 8,3 mm) yapıyor.

Huawei P50 kamera

Huawei P50, P50 Pro’da görülen bir özellik olan üstte bir IR bağlantı noktası olmadan resmedilmiştir. Ayrıca 3,5 mm jak girişi de olmayacak, cihazın alt kısmında yalnızca bir USB-C bağlantı noktası ve bir hoparlör ızgarası için yer var. Hem üst hem de alt kısım hafifçe kavisli olacak.

Huawei P50 tasarım

Söylentilere göre Huawei yeni cihazında Sony IMX800 lensini ana kamera olarak kullanacak. Mart ayında tanıtılacak olan cihaz kutusundan HarmonyOS ile çıkacak.

Kaynak

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu