HaberlerListeler

Huawei Mate 30 Pro, 6.7 inç ekran ve 55 W hızlı şarj ile geliyor

Ekin ayında Huawei’nin yapacağı bir etkinlikte tanıtılacak olan Huawei Mate 30 serisini ile ilgili bazı teknik detaylar orataya çıkmaya başladı. Huawei Mate 30 serisiyle ilgili son çıkan teknik verilere göre Kirin 985 yonga seti kullanılan cihaz 5G bağlantısını da destekleyecek.

Mate 30 Pro ile ilgili ortaya çıkan bir başka sızıntı ise kullanılacak hızlı şarj teknolojisi ve öncekiden daha büyük OLED ekran.


Huawei P30 Pro daha önce üretilen modellerden daha büyük bir ekranla piyasaya çıkacak. P20 Pro da kullanılan 6.39 inç büyüklüğündeki ekran yeni modelde 6.71 inç büyüklüğünde OLED ekran kullanılacak. Telefonlarda yer alacak OLED ekranı BOE üretecek ve daha önceki ekranlar gibi Quad HD+ çözünürlüğü olacak.

Mate 30 Pro modeli gücünü 4.200 mAh kapasitesinde bir bataryadan alacak. Aslında yeni modelin en önemli özelliklerinden biriside 55 W SuperCharge teknolojisiyle piyasaya çıkacak olması. Huawei Mate 30 Pro’nun fiyatı henüz açıklanmadı fakat yeni modelde de telefonun arka kısmında 4’lü kamera sistemi kullanılacak.

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu