HaberlerTeknoloji

Piyasadaki En İyi Oyun Telefonları

Oyun telefonu almak isteyenler için hazırladığımız ve sürekli olarak güncel tutulacak olan en iyi oyun telefonları rehberi. Telefonlar hakkında detaylar.

Razer firmasının 2017 yılında ilk oyuncu telefonu olan Razer Phone’u piyasaya sürmesinin ardından Asus ROG serisini, Xiaomi ise Black Shark serisini çıkartırken, ZTE firması Nubia ile oyuncu telefonu piyasasına giriş yaptılar.

2018 yılı bu gelişmelerle tamamlanırken, artık bir çok firma oyunculara yönelik ve onların isteklerine karşılık verebilecek akıllı telefonları piyasaya sürmeye başladı. Oyun oynama odaklı tasarıma ve özelliklere sahip telefonlarla karşılaşıyoruz. Özellikle ekran tazeleme hızı, işlemci, RAM ve batarya en çok öne çıkan detaylar oldu.

İlgili Makaleler

Peki, şu anda en iyi oyuncu telefonu hangisi? Bu listemiz sürekli olacak güncellenerek sizleri bilgilendirecektir.

Asus ROG Telefon 3 ZS661KS

Asus ROG Telefon 3 ZS661KS

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu