MagazinTeknoloji

Cristiano Ronaldo Binance ile NFT Ortaklığı Kurdu!

Cristiano Ronaldo Binance ile NFT ortaklığı kuruyor.

Cristiano Ronaldo Binance NFT Ortaklığı Duyuruldu!

Kripto para dünyası son zamanlarda ünlü isimler ve dev şirketlerle ortaklıklarını sürdürmeye devam ediyor. Bu seferki hamle; kripto borsası deyince ilk akla gelen ve dünyanın en büyük kripto para platformu olan Binance’den geldi. Futbolun efsane ismi Cristiano Ronaldo Binance ile NFT ortaklığı kuruyor. Binance, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda, Cristiano Ronaldo ile birden çok yılı kapsayan NFT ortaklığı kurduğunu duyurdu. Şirket ortaklığın detaylarını da paylaştı. Yeni iş birliği, küresel NFT kampanyaları yoluyla Web3 ekosistemine daha fazla futbol taraftarını getirmeyi amaçlıyor. Yapılan açıklamaya göre şirket, çok yıllı anlaşmanın bir parçası olarak satış için bir dizi NFT koleksiyonu oluşturacak. İlk koleksiyonun ise bu yıl içinde piyasaya çıkması bekleniyor. Binance, resmi Twitter hesabından konuyla ilgili yaptığı paylaşımda, “Futbol efsanesi Cristiano Ronaldo ile çok yıllı özel bir NFT ortaklığı başlatıyoruz. Bu ortaklık, efsanevi bir spor tarihine sahip olma ve CR7’nin Web3 topluluğuna girmeniz için önemli bir fırsat.” ifadelerine yer verdi.

‘Özgünlüğü, Yeteneği ve Hayır İşleri Sayesinde…’

Ronaldo Binance ile yaptığı NFT ortaklığı Cointelegraph ile paylaşılan gönderiyle duyuruldu. Yapılan anlaşmanın Ronaldo ile bir dizi NFT koleksiyonu oluşturmayı içerdiğini açıkladı. Binance’in NFT platformunda özel olarak satışa sunulacak koleksiyonların ilkinin önümüzdeki aylarda piyasaya sürülmesi bekleniyor. Binance Kurucu ve CEO’su Changpeng Zhao, Ronaldo’nun futboldaki başarılarını överek sporu bir üst düzeye taşıdığını ve birçok sektöre ikon haline geldiğini söyledi: “Özgünlüğü, yeteneği ve hayır işleri sayesinde dünyanın en adanmış hayran kitlelerinden birine sahip oldu.”

Ronaldo: ‘Ortaklığımı Duyurmaktan Mutluluk Duyuyorum’

Paylaşımda yer alan videoda Cristiano Ronaldo’dan da bir mesaja yer verildi. Ronaldo Binance ile yaptığı ortaklığının duyuru açıklamasını şu şekilde yaptı: ‘Binance ile ortaklığımı duyurmaktan mutluluk duyuyorum. Birlikte NFT oyununu değiştireceğiz ve futbolu bir sonraki seviyeye taşıyacağız. Bu sadece başlangıç.” CEO Changpeng Zhao, Ronaldo hayranlarına “onunla etkileşime girmek için özel fırsatlar” vereceklerinden dolayı heyecanlı olduklarını söyledi. Ronaldo da yakında piyasaya sürülecek NFT koleksiyonlarını yorumladı ve hayranlarının bundan memnun olacaklarını söyledi: “Hayranlarımla ilişkim benim için epey önemli, bu nedenle onlara bu NFT platformu yoluyla daha önce görülmemiş deneyimler yaşatmak ve erişim sağlamak parçası olmak istediğim bir şeydi.”

 

Dha fazla Magazin haberleri için tıklayarak sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın!

İlginiz Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu