TV YayınlarıTV Yayınları

Akılda Kalan Efsane Türk Dizileri

Her bölümüyle farklı heyecan uyandıran, her bölümünde farklı bir gündem yaratan diziler.

Her bölümüyle farklı heyecan uyandıran, her bölümünde farklı bir gündem yaratan diziler.

1. Aşk-ı Memnu

Aşk-ı Memnu

Halid Ziya Uaşklıgilin’in Aşk-ı Memnu adlı eserinden uyarlanan dizi, hem konusuyla hem oyuncularıyla farklı bir gündem yaratmıştı.
Hem konusu hem olayların akışı ve dizinin kurgusu tüm dizilerden farklıydı. Her söylenen sözün akıllara kazınması filmi unutulmaz kılan özelliklerinden bir tanesiydi.

3. Kurtlar Vadisi Pusu

Kurtlar Vadisi Pusu

Kurtlar Vadisi çocukluğumuz kurtlar vadisiyle geçti diyebileceğimiz bir dizi. Tam 11. sezonunu dolduran kurtlar vadisi hem oyuncuları ve konusuyla gündemde kalmaya devam eden çok harika bir dizi.

4. Kuzey Güney

 

Kuzey Güney

İki kardeşin hayatını konu alan film hem konusu hemde oyuncularıyla dikkat çeken bir diziydi.

5. Fatmagül’ün Suçu Ne?

 

Fatmagül'ün Suçu Ne?

Eski bir filmden uyarlama olan Fatmagül’ün Suçu Ne hem başrol oyuncusu Beren Saatin sergilediği müthiş oyunculuk performansıyla hemde konusuyla ilgi odağı olan bir diziydi.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu