EDİTÖR BAŞVURU
HaberlerTV Yayınları

Exxen Platformu Fiyatı Belli Oldu

Acun Ilıcalı tarafından geçtiğimiz ayarlarda duyurulan Netflix benzeri yerli platform Exxen aylık abonelik ücreti açıklandı.

Acun Ilıcalı tarafından açıklandığından beri en çok merak edilen konulardan birisi olan Exxen ile ilgili son gelişmeler gelmeye devam ediyor. En çok merak edilen Exxen platformu fiyatı ve içerikleri neler olacak konularında platformun sahibi Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından açıklamalar yaptı.

 Exxen yayın tarihi

Bir süre önce katıldığı bir programda Exxen’in aylık abonelik fiyatının herkesin rahatlıkla ulaşabileceği bir dzüeyde olacağını belirtmişti. Reklamlı ve reklamsız iki farklı fiyatlandırma olacağını da eklemişti. Bugün ise kendi Instagram hesabından yaptığı paylaşımla Exxen aylık abonelik ücretinin 9.90 TL olacağını açıkladı.

Buna ek olarak 1 Ocak 2021 tarihinde yayına girecek olan dijital platforma yeni üye olanlar ilk 7 gün ücretsiz kullanabilecek.

Acun Ilıcalı‘nın sahibi olduğu Netflix tarzı yerel video akış platformu Exxen, geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu ve ilk içerikleri de belli olmuştu. Birkaç dakika önce de platformun aylık ücreti belli oldu.

Daha önce herkesin ulaşabileceği bir fiyata sunulacağı söylenen Exxen’in aylık ücreti 9.90 TL. Acun Ilıcalı’nın yaptığı Instagram paylaşımına göre platformu ilk 7 gün ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiz. Acun Ilıcalı’nın yaptığı paylaşımı aşağıda bulabilirsiniz.

 Exxen'in aylık ücreti

Exxen ile ilgili sadece yayınlanacak bazı programlar, diziler ve filmler açıklanırken, Netflix benzeri başka paketler şeklinde abonelik satışı olacak mı bilinmiyor.

Youtube’da en sevilen programlardan birisi olan Hasan Can Kaya konuşanların yeni bölümü 1 Ocak 2021 tarihinde Exxen’de yayınlanacak.

İlginiz Çekebilir

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu