EDİTÖR BAŞVURU
TV Yayınları

Çok Az Bilinen 8 Harika Yabancı Dizi

Eğer yabancı dizi izlemeyi seviyorsanız, sizin için incelediğimiz bu 8 harika yabancı diziyi kesinlikle izlemelisiniz.

Yabancı dizi severler için az bilinen muhteşem yabancı dizileri sizler için hazırladık. Hazırladığımız yabancı dizi listesindeki dizilerin ortak yanı ise genelde gençlik dizilerinden oluşması.

1. Garip

awkward dizisi
Lise döneminde her yaptığı işi ters giden kızımızın hayat hikayesini izliyoruz. Aşk, komedi, macera ne ararsan bu dizide.

2. Bates Motel

Bates Motel dizisi
Kendini kaybedip sürekli birilerini öldüren bir çocukla başa çıkmak ne kadar annelik ister? Korku, gizem, gerilim dolu Bates Motel’i tavsiye ediyorum.

3. Blue Mountain Eyaleti

Blue Mountain State dizisi
Üniversitenin amerikan futbol takımı oyuncularını anlatan “Amerikan Pastası” serisinin dizi versiyonu diyebileceğimiz harika bir dizidir.

4. Chuck

Chuck dizisi
Bilgisayar teknik servs elemanı yanlışlıkla gizli ajan olsa ne olurdu ? Chuck’ın macera dolu hikayesini izlemenizi tavsiye ediyorum.

5. Devrim

Revolution dizisi
Elektriğin, hiç bir elektronik aletin olmadığı bir dünya düşünün.Bir bilgisayar yazılımının dünyayı yönetmesi ve ülkeyi, insalığı kurtarmaya çalışan bir avuç insanın macerası.Macera dolu Revolution dizisini izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

6. Dış Görünümler

Skins dizisi
Uzun yıllar süren dizi her bölümde farklı birini anlatır.Devamını sürekli getirmek isteyeceğiniz gerilim dolu Skins dizisini izlerken bir sonraki bölüme geçmek için sabırsızlanacaksınız.

7. Kandırmak

Faking It dizisi
İnsanlar yanlışlıkla lezbiyen sansa sizi ve popülarite için bu oyuna devam etmeniz gerekse.Peki ya bir gün bu oyun gerçek olsa.Macera komedi aşk dolu Faking It dizisini izlerken kendinizi kaybedeceksiniz.

8. Kubbenin Altında

Under The Dome dizisi
Küçük bir kasaba, bir kubbenin altında kalıyor.Dışarıyla bir bağlantı yok.Sebebini çözebilen yok.Dram gerilim macera ve gizem dolu Under The Dome dizisini izlemekten kendinizi alıkoyamıyacaksınız.

İlginiz Çekebilir

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu